sourozenci: vrh O Bistkupstwo

Olověnka ve zprávách

• 17. 11. 2019
    CAC Zakrzów, PL: Vypravili jsme se na poslední letošní výstavu a to do Polska, kde byla naše výprava úspěšná: Onga Excellent 1, CWC, Pestrota Excellent 2, Olověnka Excellent 1, CWC, nový Polský champion! Rozhodčí Piotr Król, PL. Gratulujeme všem!
  • 12. 10. 2019
    Central European coursing derby Liptovský Mikuláš (SK): z celkem 7 běžících fen zaujala první místo, CACT a CACIL, Central European coursing winner 2019 Odeta, třetí místo a Res CACIL Olověnka a šesté místo Ortiga. Z 8 běžících psů se umístil na 6. místě Onga Bistkupstwo.
  • 29. 09. 2019
    Podzimní zavírák Horní Rožínka - na mezinárodním coursingu se tentokrát umístila na prvním místě s CACT a CACIL naše Olověnka, Ortiga zaujala hezké 3. místo s Res CACT a Res CACIL, na šestém místě Odeta a sedmém místě Onga. Coursingová trať byla velmi složitá, umístěna na vrcholu kopce s během na obě strany dolů z kopce a přeťatá uprostřed plotem, psi museli probíhat úzkou uličkou okolo lesa, tak spousta z osmi závodníků "zabloudila".
  • 24. 08. 2019
    Moravský pohár, Mistrovství Moravy, CACT: Lovka opět zabodovala a získala první místo, CACT a po dvou letech znovu titul Mistr Moravy. V závěsu za ní perfektně zaběhly její děti Odeta 2. místo,Res CACT, Ortiga 4. místo, Odesza 5. místo, Olověnka 6. místo a Onga 7. místo z osmi běžících barzojů. I přes podivné bodování druhého běhu, kde se naši barzoji přeskládali z prvních míst na místa na konec pořadí, jsme na ně náležitě pyšní, protože sami jsme viděli jejich rychlost a zaujetí pro lov.
  • 04. 08. 2019
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 07. 07. 2019
    Mezinárodní výstava v polské Wisle: Olověnka získala druhý CWC a Res CACIB od rozhodčího T. Borkowski. Nyní jí chybí poslední polský CWC pro udělení titulu Polský champion, stejně jako u slovenského a českého šampionátu.
  • 22. 06. 2019
    Evropské mistrovství v coursingu, Estonsko: s našimi odchovy jsme reprezentovali Českou republiku s vynikajícími výsledky - Odeta 2. místo, Res CACIL, Estonian LC certificate, Lovka 7. místo, Olověnka 13. místo, Ortiga 21. místo a Lidunka za Polsko 29. místo. Na startu bylo 39 nominovaných fen z celé Evropy. Gratulujeme a děkujeme všem za vynikající prezentaci.
  • 25. 05. 2019
    Speciální výstava chrtů Konopiště: Naše Jenka, Olověnka Bistkupstwo, zopakovala obrovský úspěch své maminky Lovky z r. 2016 a na této prestižní výstavě dobyla tituly CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB a BIS-2! Odetka v silně obsazené mezitřídě získala krásné 2. místo a Res CAC. Jsme na obě děvčata samozřejmě náležitě pyšní! Posuzovala paní Nina Neswadba z Rakouska.
  • 20. 05. 2019
    S velkou radostí oznamujeme, že 5 našich fenek bylo nominováno na Evropský coursing v Estonsku: Lovka a její dcery Olověnka, Ortiga a Odeta budou bojovat za Českou republiku a Lidunka za Polsko. Držte nám palce!
  • 03. 05. 2019
    Národní výstava Jelesnie, Polsko: Olověnka Bistkupstwo V1, CWC, Nejlepší fena, BOS; Odeta Bistkupstwo V1, CWC; Onga Bistkupstwo V1, CWC. Rozhodčí pan Andrzej Szutkiewicz, PL

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Olověnka Bistkupstwo

Olověnka Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
Polský champion, Best Puppy, BIS-1 puppy, Vice European Junior winner, 9x CAC, 2x CACIB, 2x Res CACIB, Winner of Special show, BOB, BIS-2, 2x BOS, coursingová licence, CACT
Matka: Lovka Bistkupstwo
Otec: Estet Classic Valentin SG
více o původu
Datum narození: 18.09.2017
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Naše bílá kráska, Olověnka - Jenka, Jéňa, Jeník, Jeníček a Mařenka ...
Tohle je opravdu speciální fenka. Klidná a přátelská, tvrdohlavá a stále hravé dítě.
Na první výstavě se stala opravdovou výstavní hvězdou. Navštívili jsme s ní Klubovou výstavu ve Varšavě v roce 2018 když jí bylo 9 měsíců. Dělala doprovod své mámě Lovce, která tuto velkou výstavu vyhrála. A nejinak její dcerka. Přísného rozhodčího z Nizozemí, pana Willema Buitenkampa tak okouzlila, že jí zadal tituly Velmi nadějná 1, Best puppy a BIS-1 puppy.
Poté se vytáhla a ztratila štěněcí srst a další výstavy byly ve znamení druhých a třetích míst. Ovšem jednoho z druhých míst si považujeme, Výborná 2 z Evropské výstavy ve Varšavě, kde bylo s Jenkou ve třídě dalších 15 mladých feneček. Jen její sestra Odeta ji dokázala porazit.
Na začátku roku 2019 se konečně nastartovala Jenčina výstavní kariéra, z trojdenní výstavy v Nitře si dovezla 3x CAC, Res CACIB, CACIB a BOS od tří zahraničních rozhodčích a z výstavy Duo CACIB v Brně 2x CAC od dalších dvou velmi přísných zahraničních rozhodčích.
Prozatím největším výstavním úspěchem je bezpochyby vítězství na Speciální výstavě chrtů na Konopišti v r. 2019, kde Jenka získala od chrtí specialistky Niny Neswadby z Rakouska Výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB a v závěrečných soutěžích krásné druhé místo v soutěži BIS. Na této výstavě velké množství zastoupení barzojů.
18.3.2019 byla Jence potvrzena coursingová licence a hned jsme začali bojovat také na sportovním poli. Rozjezd byl pomalý, ale podařilo se nám nominovat na největší coursingový závod - Evropské mistrovství v Estonsku, kde z běžících 40 fen získala Jenka krásné 13. místo.