sourozenci: vrh O Bistkupstwo

Orzech ve zprávách

 • 20. 07. 2019
  CAC Hunnstetten, Německo: JCh Orzech Bistkupstwo opět dokázal svoje show kvality na další výstavě s 27 barzoji v kruhu. Od rozhodčího Marco Sistermann (DE) získal tituly Ex1, CAC, Nejlepší pes a BOB! V soutěži o BIG získal druhé místo! Gratulujeme majitelům Marii a Heinzovi!
 • 08. 09. 2018
  NVP Trautskirchen, Německo: opět zde zabodoval náš Orzech Bistkupstwo a opět s oceněním V1, CAJC, BOJ, Nejlepší pes, BOB, tentokrát od rozhodčího pana Andreje Kerpana ze Slovinska. Posíláme velké gratulace!
 • 01. 09. 2018
  Skvělé zprávy z Německa! Na národní výstavě v Offenbachu náš Orzech získal V1, CAJC, Nejlepší pes, Junior BOB a BOB z více jak 20 zúčastněných barzojů. Rozhodčí Gerard Carke, Irsko. Tímto Orzech splnil podmínky pro titul Junior CH Německa. Gratulujeme!
 • 29. 07. 2018
  CAC Landstuhl, Německo: Náš 10měsíční Orzech Bistkupstwo získal nejvyšší tituly na této výstavě: Excellent 1, JunVDH, JunCAC, Best male, JunBOB a BOB! Na výstavě bylo 17 barzojů, rozhodčí Bart Scheerens (BE). Gratulujeme majitelům Heinzovi a Marii!
 • 22. 07. 2018
  German Borzoi Annual Speciality Show 2018 v Hünstetten, Německo: Náš 10měsíční Orzech Bistkupstwo se stal vítězem třídy mladých s tituly JgdVDH, JgdCAC Youth Winner of the Annual Borzoi Exhibition. Rozhodčí byla známá německá chovatelka barzojů paní Evelyn Kirsch. Gratulujeme majitelům a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu!
 • 14. 04. 2018
  Darmstadt, Německo - první výstava pejska z našeho vrhu O - Orzech Bistkupstwo získal ocenění BOB - puppy class, gratulujeme!

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Orzech Bistkupstwo

Orzech Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
Germany Junior CH, 2x BOB, 2x Junior BOB, Best male, Puppy class BOB,
Orzech Bistkupstwo
Matka: Lovka Bistkupstwo
Otec: Estet Classic Valentin SG
více o původu
Majitel: