sourozenci: vrh O Bistkupstwo

Onga ve zprávách

• 11. 08. 2019
    Neuvěřitelné výsledky a další hattrick pro Bistkupstwo: první tři místa na coursingu v Bělečku! Tentokrát se vytáhla naše Jenka a s velkým bodovým náskokem získala CACT, na 2. místě s Res CACT se umístila Lovka a krásný výkon předvedl Onga Bistkupstwo a umístil se na 3. místě z pěti barzojů na startu. Gratulujeme!
  • 04. 08. 2019
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 28. 07. 2019
    Skvělá zpráva přišla z laboratoře Laboklin, Onga Bistkupstwo byl testovaný na Degenrativní myelopatii (DM) s výsledkem N/N - čistý! Všichni naši psi, použití do chovu jsou na tuto dědičnou nemoc testováni!
  • 03. 05. 2019
    Národní výstava Jelesnie, Polsko: Olověnka Bistkupstwo V1, CWC, Nejlepší fena, BOS; Odeta Bistkupstwo V1, CWC; Onga Bistkupstwo V1, CWC. Rozhodčí pan Andrzej Szutkiewicz, PL
  • 07. 04. 2019
    Na národní výstavě v Ostravě Onga dokončil Junior CH CZ a Odeta získala CAC, Národní vítěz a BOS! Posuzoval pan Antonín Mudra. Gratulujeme šťastným majitelům!
  • 24. 02. 2019
    Bravantice, Medlánky, Slušovice - na těchto třech místech pět našich budoucích závodníků splnilo coursingové licence během dvou víkendů. Během tohoto roku se budou Odeta, Odesza, Ortiga, Olověnka a Onga věnovat nejen výstavám, ale i závodění. Budem všem držet palce.