Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky
Vítejte na internetové prezentaci chovatelské stanice Bistkupstwo. Věnujeme se chovu ruských chrtů - barzojů.
Upozornění!
Používáte prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 z roku 2001. Tento již zastaralý software neumí zobrazovat prvky, které jsou na tomto webu použity. Zřejmě budete mít problémy s prohlížením obsahu.
Doporučujeme vám aktualizovat svůj software.

Foto týdne

Oligarcha Bistkupstwo Barzoj Bistkupstwo | Oligarcha Bistkupstwo

Fotogalerie výběrových obrázků barzojů z chovatelské stanice Bistkupstwo

Narodil se vrh "P" Bistkupstwo!

Vrh P Bistkupstwo

Máme štěňátka! Rodiči jsou Ch Křídlovka Bistkupstwo x Ch Lunnaja Raduga Tsaryaschiy v Pole. 4 štěňátka jsou ještě volná.

Třetí letošní závod, třetí vítězství Lovky!

Coursing Adamov, Slovensk Barzoj Bistkupstwo | Coursing Adamov, Slovensk

CACIL Adamov, Slovensko: Lovka opět zabodovala a zvítězila na svém třetím letošním závodě. CACT a CACIL.

CHS Bistkupstwo patří k předním chovatelům barzojů ve střední Evropě. Naše chrty potkáte pravidelně na výstavách i coursingovém klání po celé Evropě. Z našeho chovu vzešel Vice-World winner 2006 AVAR Bistkupstwo a Veteran World Winner a vítězka Světové výstavy 2009 APURVA Bistkupstwo. Na nich je také založen chov v naší CHS. více o nás
Je to již 20 let, co do našeho domu přišel první barzoj. Dnes nám dělají společnost hlavně potomci naší Světové vítězky MultiCh Apurvy Bistkupstwo: vnučky Ch Křídlovka a Ch Lovka Bistkupstwo a Lovky dcerky Olověnka a Ortiga. naši psi
Pokud plemeno barzojů neznáte vůbec, máme pro vás spoustu informací o těchto nádherných chrtech v sekci
o plemeni
Dovolte nám pochlubit se úspěchy našich psů. Nabízíme vám seznam šampionů pocházejících z chovatelské stanice Bistkupstwo
šampioni
Aktuální fotografie našich barzojů

Veškeré fotografie a jiné materiály na tomto webu jsou majetkem chovatelské stanice Bistkupstwo. Při jejich použití je třeba je opatřit poznámkou o zdroji, kterým je tento web.

 • 5. 5. 2018
  Štěňátkům je 25 dní, prohlédněte si nové fotky jednotlivých štěňátek v naší fotogalerii.
 • 26. 4. 2018
  Prohlédněte si nové fotky štěňátek ve věku 16 dní. Bílý pejsek a tři bílo-šedé fenečky jsou k dispozici.
 • 16. 4. 2018
  Nafotili jsme první jednotlivé fotografie našich štěňátek P
 • 14. 4. 2018
  Darmstadt, Německo - první výstava pejska z našeho vrhu O - Orzech Bistkupstwo získal ocenění BOB - puppy class, gratulujeme!
 • 14. 4. 2018
  Třetí vítězný závod Lovky, tentokrát v Gbelích-Adamově, Slovensko. Z 8 běžících barzojů - mix Lovka vyběhala první místo CACT a CACIL. Je to její již druhý vítězný závod Poháru V4 cup 2018!
 • 11. 4. 2018
  Máme štěňátka! Naší Karin se narodilo 8 překrásných štěňátek, otcem je ruský pes Lunnaja Raduga Tsariaschiy v pole. Zájemci nás mohou kontaktovat přes e-mail bistkupstwo@seznam.cz
 • 1. 4. 2018
  Excelentní výkon naší Lovky na mezinárodním coursingu v Brně! Získali jsme první místo, CACT, CACIL, Mistr Moravy 2018 a titul nejvyšší Best in field! K tomu úžasnou pochvalu od maďarského rozhodčího Tamase Paganyho , který nešetřil slovy chvály a předal nám jeho speciální cenu. Lesněnka získala druhé místo a tituly Res CACT a Res CACIL. Na startu bylo 8 barzojů. Oběma vítězkám gratulujeme!
 • 25. 3. 2018
  Kolesa: první letošní coursingový závod Lovka zvládla na jedničku! Šest měsíců po porodu svých 11 dětí vyběhala první místo a CACT!
 • 21. 3. 2018
  Čekáme štěňátka! Matkou se stane naše Křídlovka a otcem je majestátní ruský pes Lunnaja Raduga Tsaryaschiy v Pole. Březost byla potvrzena ultrazvukem a na štěňátka se těšíme na začátku dubna.
 • 1. 3. 2018
  Návrat domů. Po třech měsících se k nám od svých majitelů vrátila Ortiga. Posílí naši smečku.
 • 18. 2. 2018
  Na Národní výstavě v Bratislavě získal Ludolf Bistkupstwo tituly CAC, Víťaz Slovenska a BOB od slovenské rozhodčí paní Fintorové. Ludovi i majitelce moc gratulujeme!
 • 7. 2. 2018
  Plánujeme nový vrh na jaře tohoto roku. Matkou se stane naše Ch Křídlovka Bistkupstwo. Více informací zveřejníme brzy na našem webu.
 • 27. 1. 2018
  Pomalu začínáme otvírat coursingovou sezónu, od Vánoc jsme se zúčastnili dvou tréninků v Milenově.