Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky
Vítejte na internetové prezentaci chovatelské stanice Bistkupstwo. Věnujeme se chovu ruských chrtů - barzojů.
Upozornění!
Používáte prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 z roku 2001. Tento již zastaralý software neumí zobrazovat prvky, které jsou na tomto webu použity. Zřejmě budete mít problémy s prohlížením obsahu.
Doporučujeme vám aktualizovat svůj software.

Foto týdne

Odeta Bistkupstwo Barzoj Bistkupstwo | Odeta Bistkupstwo

Fotogalerie výběrových obrázků barzojů z chovatelské stanice Bistkupstwo

Štěňátka na prodej

Vrh P -volná štěňátka

Poslední fenečky jsou k dispozici do zodpovědných domovů

German Borzoi Annual Specialty Show 2018

Orzech Bistkupstwo Barzoj Bistkupstwo | Orzech Bistkupstwo

Náš mladý Orzech Bistkupstwo vítězem mladých na velké Speciální výstavě v Německu!

CHS Bistkupstwo patří k předním chovatelům barzojů ve střední Evropě. Naše chrty potkáte pravidelně na výstavách i coursingovém klání po celé Evropě. Z našeho chovu vzešel Vice-World winner 2006 AVAR Bistkupstwo a Veteran World Winner a vítězka Světové výstavy 2009 APURVA Bistkupstwo. Na nich je také založen chov v naší CHS. více o nás
Je to již 20 let, co do našeho domu přišel první barzoj. Dnes nám dělají společnost hlavně potomci naší Světové vítězky MultiCh Apurvy Bistkupstwo: vnučky Ch Křídlovka a Ch Lovka Bistkupstwo a Lovky dcerky Olověnka a Ortiga. naši psi
Pokud plemeno barzojů neznáte vůbec, máme pro vás spoustu informací o těchto nádherných chrtech v sekci
o plemeni
Dovolte nám pochlubit se úspěchy našich psů. Nabízíme vám seznam šampionů pocházejících z chovatelské stanice Bistkupstwo
šampioni
Aktuální fotografie našich barzojů

Veškeré fotografie a jiné materiály na tomto webu jsou majetkem chovatelské stanice Bistkupstwo. Při jejich použití je třeba je opatřit poznámkou o zdroji, kterým je tento web.

 • 22. 7. 2018
  German Borzoi Annual Speciality Show 2018 v Hünstetten, Německo: Náš 10měsíční Orzech Bistkupstwo se stal vítězem třídy mladých s tituly JgdVDH, JgdCAC Youth Winner of the Annual Borzoi Exhibition. Rozhodčí byla známá německá chovatelka barzojů paní Evelyn Kirsch. Gratulujeme majitelům a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu!
 • 8. 7. 2018
  Kdo se přidá do týmu Bistkupstwo? Poslední fenečky jsou k dispozici, zde si můžete prohlédnout jejich nejnovější fotografie:
 • 24. 6. 2018
  Mezinárodní výstava v Brně, první výstavní krůčky naší Odety Bistkupstwo a hned velké vítězství! Odetka získala CAJC, BOJ a BOB od rozhodčího pana Matyáše ze Slovenska! Gratulujeme!
 • 23. 6. 2018
  EU coursing v Dánsku: Lovka obsadila hezké 17. místo a Lidunka 24. místo z 35 běžících fen z celé Evropy.
 • 1. 6. 2018
  Naše Lovka byla opět nominována za Českou republiku na Evropský coursing, který se tentokrát koná v Dánsku. Celkem je přihlášeno 42 fen a 40 psů z celé Evropy.
 • 29. 5. 2018
  Připravili jsme pro vás sérii krásných fotografií, jejichž autorkou je naše dcera Markétka. Štěňátka na nich mají právě 7 týdnů a některá jsou ještě volná.
 • 25. 5. 2018
  Úspěšný víkend v Polsku! Vydali jsme se na víkend plný akcí a dovezli si domů nádherná ocenění: Lovka zvítězila na Klubové výstavě s
 • 5. 5. 2018
  Štěňátkům je 25 dní, prohlédněte si nové fotky jednotlivých štěňátek v naší fotogalerii.
 • 26. 4. 2018
  Prohlédněte si nové fotky štěňátek ve věku 16 dní. Bílý pejsek a tři bílo-šedé fenečky jsou k dispozici.
 • 16. 4. 2018
  Nafotili jsme první jednotlivé fotografie našich štěňátek P
 • 14. 4. 2018
  Darmstadt, Německo - první výstava pejska z našeho vrhu O - Orzech Bistkupstwo získal ocenění BOB - puppy class, gratulujeme!
 • 14. 4. 2018
  Třetí vítězný závod Lovky, tentokrát v Gbelích-Adamově, Slovensko. Z 8 běžících barzojů - mix Lovka vyběhala první místo CACT a CACIL. Je to její již druhý vítězný závod Poháru V4 cup 2018!
 • 11. 4. 2018
  Máme štěňátka! Naší Karin se narodilo 8 překrásných štěňátek, otcem je ruský pes Lunnaja Raduga Tsariaschiy v pole. Zájemci nás mohou kontaktovat přes e-mail bistkupstwo@seznam.cz