Externí fotogalerie

 • 31. 08. 2019
  CAC Trautskirchen (D): Velkým vítězem německé výstavy se opět stal náš mladý Orzech Bistkupstwo. Slovinský rozhodčí Andrej Kerpan ho ohodnotil tituly Ex1, CAC, Best male, BOB a BIG-2. Výstavy se zúčastnilo 41 barzojů! Moc gratulujeme!
 • 20. 07. 2019
  CAC Hunnstetten, Německo: JCh Orzech Bistkupstwo opět dokázal svoje show kvality na další výstavě s 27 barzoji v kruhu. Od rozhodčího Marco Sistermann (DE) získal tituly Ex1, CAC, Nejlepší pes a BOB! V soutěži o BIG získal druhé místo! Gratulujeme majitelům Marii a Heinzovi!
 • 08. 09. 2018
  NVP Trautskirchen, Německo: opět zde zabodoval náš Orzech Bistkupstwo a opět s oceněním V1, CAJC, BOJ, Nejlepší pes, BOB, tentokrát od rozhodčího pana Andreje Kerpana ze Slovinska. Posíláme velké gratulace!
 • 29. 07. 2018
  CAC Landstuhl, Německo: Náš 10měsíční Orzech Bistkupstwo získal nejvyšší tituly na této výstavě: Excellent 1, JunVDH, JunCAC, Best male, JunBOB a BOB! Na výstavě bylo 17 barzojů, rozhodčí Bart Scheerens (BE). Gratulujeme majitelům Heinzovi a Marii!
 • 22. 07. 2018
  German Borzoi Annual Speciality Show 2018 v Hünstetten, Německo: Náš 10měsíční Orzech Bistkupstwo se stal vítězem třídy mladých s tituly JgdVDH, JgdCAC Youth Winner of the Annual Borzoi Exhibition. Rozhodčí byla známá německá chovatelka barzojů paní Evelyn Kirsch. Gratulujeme majitelům a děkujeme za skvělou prezentaci našeho chovu!

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Orzech Bistkupstwo

Germany Junior CH, Multi BOB, Best male, BIG-2, Multi Junior BOB,Puppy class BOB,