sourozenci: vrh T Bistkupstwo

Toyen ve zprávách

 • 10. 09. 2023
  Na MVP v Olomouci nás reprezentovali hned tři barzojové. Od velmi přísného rozhodčího z Irska Ralph Dunne jsme obdrželi pěkné výsledky: Onga Výborná 3 ve tř. šampionů, Sirael Výborná 1, CAC z mezitřídy a naše Toyen V1, CAJC, BOJ a CACIB-Junior ve třídě mladých.
 • 26. 08. 2023
  Světová výstava v Ženevě: s naší novou nadějí Toyen Bistkupstwo jsme se vydali na dlouhou cestu do Švýcarska na Světovou výstavu psů. Přivezli jsme si spoustu zážitků a také pěkné ocenění pro naši černou Toyen: Výborná 3 od velmi přísné rozhodčí paní Lisbet Mach ze Švýcarska.
 • 20. 08. 2023
  CACIB Bratislava, výsledky naší Toyen Bistkupstwo: 18.8. Ex2/3, rozhodčí Alenka Pokorn (SLO), 19.8. EX2/3 od rozhodčí Fintorové (SK) a 20.8. Ex1, CAC, Res CACIB od rozhodčí Urschitz Iris (AT)
 • 19. 08. 2023
  Při našem pobytu v Bratislavě jsme se setkali s bratrem a tatínkem od naší Toyen Bistkupstwo. Podívejte se na fotky Therea a Blacka v naší fotogalerii.
 • 28. 05. 2023
  Na mezinárodní výstavě v polském Rzesowě naše Toyen získala poslední potřebný titul pro splnění titulu Junior champion Polska. Od ukrajinské rozhodčí V. Pogodiny vyběhala Excellent, Junior winner, CACIB-junior a nominaci na prestižní výstavu CRUFTS. Jako doprovod s ní jela Jenka, která po uzávěrce shodila všechnu srst, přesto si domů odvezla polský CAC a Res CACIB.
 • 29. 04. 2023
  Středoevropská výstava psů na Konopišti - naše mladá Toyen poprve na opravdové velké výstavě. V silně obsazené třídě mladých získala krásný posudek a známku Výborná 3, hned za naší bílou Sirael Bistkupstwo. Ve třídě bylo přítomných 6 feneček a posuzoval Bart Scheerens z Belgie.
 • 19. 04. 2023
  Náš nejnovější přírůstek - fenka Toyen Bistkupstwo se zúčastnila svých dvou prvních výstav ve třídě mladých. Na výstavách v Raciborzi (PL) získala 2x Výborná, 2x Vítěz mladých a Best junior. Rozhodčí: Maria Zasada a Piotr Król. Její parťák Rabear Bistkupstwo získal 2x CWC a 2x BOB, majitelce Magdě gratulujeme!

Toyen Bistkupstwo

Toyen Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
Polish Junior champion
Toyen Bistkupstwo
Matka: Ortiga Bistkupstwo
Otec: Del sol Sirius Black Coburn WNS
více o původu
Datum narození: 14.5.2022
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Náš poslední přírůstek fenka Toyen Bistkupstwo. V netradiční černé barvě, ale tradičně doufáme v coursingovou kariéru této dcery naší Ortigy a Blackieho. Oba rodiče jsou se skvělou závodní kariérou.
Zkusili jsme první výstavy v Polsku s cílem dosáhnout titul Junior champion Polska. Na obou výstavách si Toyen vedla více než dobře, tak jsme přihlásili nejbližší mezinárodní výstavu v Polsku. Cesta do Rzesowa byla velmi dlouhá, ale vyplatila se, Toyen se krásně předvedla a získala poslední potřebný titul na Junior championa a navíc nový titul CACIB-junior a nominaci na CRUFTS.
Výstavní kariéra mladé Toyen pokračuje jak na Slovensku, tak i v ČR. Na Slovensku, poprve vystavovaná v mezitřídě obdržela svůj první CAC a Res CACIB a v Olomouci na mezinárodní výstavě získala svůj druhý CACIB-Junior, takže k dokončení mezinárodního titulu C.I.B.-Junior jí chybí pouze jedno vítězství ve třetím státě.
11.9.2023