Lovka ve zprávách

• 22. 08. 2017
    Připravujeme se na vrh O-Bistkupstwo. Matkou se stane naše Lovka a otcem štěňátek je nádherný pes importovaný z Estonska Ch Estet Classic Valentin Stepowy Goniec. Štěňátka by se měla narodit v polovině září.
  • 28. 05. 2017
    Summer wind cup Blatiny: na CACTovém coursingu tři naše závodnice obsadily tři první místa. Křídlovka byla třetí, Lesněnka druhá, Res CACT a Lovka opět potvrdila své běhací kvality a získala první misto, CACT a titul Mistr Moravy 2017
  • 10. 05. 2017
    Z důvodů technických problémů byly chybně spočítány body na coursingu v Kladrubech. Po přepočítání se Lovka posunula na první místo, CACIL a CACT a Lidunka na 5. místo. Lovce gratulujeme, tento rok je opravdu cursingová hvězda!
  • 07. 05. 2017
    Gold Rabbit Trophy, Kladruby-Kolesa: Na CACILovém závodě v silném obsazení vyběhala Lovka krásné druhé místo, Res CACT a Res CACIL. Na šestém místě byla Lidunka, na sedmém Křídlovka a devátá se umístila Lesněnka. Celkem běželo 10 fen
  • 15. 04. 2017
    CACIL Wozniki, Polsko: Z prvního letošního polského coursingu si naše děvčata dovezla krásná umístění. Lovka 2. místo Res CACT, Res CACIL, Křídlovka 3. místo. Na startu bylo 11 barzojů-mix.
  • 02. 04. 2017
    CACIB Bratislava: následující den po vítězném závodě se Lovka zúčastnila mezinárodní výstavy s tímto výsledkem ze tř. šampionů: V1, CAC, CACIB, BOS, Nominace na CRUFT. Robi získal další CAC z mezitřídy. Posuzovala paní rozhodčí Tatjana Urek ze Slovinska.
  • 01. 04. 2017
    Mezinárodní coursing v Partyzánskem, Slovensko: Ze sedmi fen na startu naše Lovka vyběhala 2. místo, CACIL, Res CACT a její sestra Lesněnka 3. místo Res CACIL. Také Robi (Mr.Plant) měl možnost proběhnout se v tréninkovém běhu a vedl si více než dobře.
  • 12. 03. 2017
    CACT coursing Mazaný zajíc v Brně: Lovka 1.místo CACT, Lesněnka 2.místo Res CACT, Křídlovka 4. místo a Jelizaveta 7.místo z deseti běžících barzojů. Všem gratulujeme!
  • 19. 02. 2017
    NVP Bratislava: Lovka ve třídě pracovní získala svůj třetí slovenský CAC a teď jí chybí poslední k ukončení Slovenského šampiona. Posuzoval pan Vondrouš, CZ
  • 05. 02. 2017
    Duo CACIB Brno - neděle: Lovku ve třídě pracovní ocenila dánská rozhodčí Lotte Jorgensen známkou V1, CAC a Lovka se tímto stala Českým šampionem! Robi získal v mezitřídě svůj druhý český CAC a Lesněnka Výborná 3 ze šesti fen ve třídě otevřené.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Lovka Bistkupstwo

Lovka Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
C.I.C., Vítěz pro krásu a výkon 2017, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL, chovná fena
Matka: Hanaczka Bistkupstwo
Otec: Rusich Baskak
více o původu
Datum narození: 31.12.2013
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
Lovka je náš miláček s černýma očima. Už když se narodila, byla vybrána jako fenka, která má před sebou skvělou sportovní kariéru. Byla k tomu předurčena již výběrem rodičů, kteří jsou úspěšnými coursingovými běžci. Vybrali jsme si ji netradičně, jako nejmenší z vrhu, aby lépe zvládala sportovní závodění a jak vidět, udělali jsme dobře.
Protože barzojové nemohou běhat v raném věku z důvodů správného vývoje kostry, nejdřív jsme Lovku brávali na výstavy. Zde lehce splnila dva Junior šampionáty v ČR a na Slovensku. V polovině roku 2016 dokončila i dospělý polský šampionát, na začátku r. 2017 se stala Českých šampionem a jen pár vítězství ji dělí od šampionátu na Slovensku. Současně již začala bojovat na sportovním poli a stejně jako jejím sestrám Lesněnce a Lidunce se jí dařilo velmi dobře. V roce 2016 se průběžně umisťovala na prvním a druhém místě v TOP coursing evropském žebříčku.
Na Evropském coursingovém šampionátu na Slovensku se umístila na úžasném 5. místě ze 44 startujících fen z celé Evropy!
Ještě mezi závoděním se stihla zúčastnit Speciální výstavy chrtů v Kladrubech, kde ze zúčastněných 60 barzojů zvítězila a získala CAC, Vítěz Speciální výstavy a BOB. Výstavu posuzovala americká rozhodčí, chovatelka z věhlasné CHS Teine borzois Dr. Anne Midgarden. Velmi si vážíme tohoto titulu, který dokazuje, že Lovka je opravdu fena, která nejen dobře běhá, ale i splňuje standard a boduje na výstavách.
V celoroční soutěži chrtů TOP TEN CUP 2016 - kde se bez ohledu na rasu a pohlaví vyhlašuje prvních 10 míst, Lovka obsadila 10. místo a v další soutěži V4 CUP, což je coursingová celoroční soutěž čtyř zemí se umístila na úžasném 3. místě.
V roce 2017 chceme s Lovkou pokračovat v její sportovní kariéře a také ji ukázat na nějakých výstavách, kterých se zúčastní ve třídě pracovní.
Hned na prvních třech českých výstavách v r.2017 získala potřebný počet CAC k dokončení titulu Český šampion. Na únorové mezinárodní výstavě v Brně vyhrála titul BOB z 21 přítomných barzojů a v dubnu v Bratislavě titul BOS a již druhou nominaci na prestižní výstavu CRUFT.
Také sportovním poli statečně bojuje a získává další a další tituly. Z dubnového závodu v Žilině si dovezla titul Vítěz pro krásu a výkon 2017, kdy v kombinaci s výstavou v Bratislavě a vítězstvím na coursingu získala nejvyšší počet bodů z 5 zúčastněných fen.
V září 2017 se naší Lovence narodilo 11 bílých štěňátek.