Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Majitelé

Informace o majitelích chovatelské stanice
Ludmila Zapletalová


Něco, co jste o mně doposud nevěděli,

Přestože do chovatelství psů jsem spadla před deseti lety více-méně nedobrovolně, v dnešní době leží na mých bedrech veškerá administrativa okolo naší chovatelské stanice.

Byla mi přidělena (nebo spíš jsem si ji uzmula) ůloha sekretářky, Protože v zaměstnání vykonávám funkci samostatné asistentky, nečiní mi problém vyřídit i cokoliv okolo psího papírování. Zpočátku to byla jen jedna složka s rodokmenem a očkovacím průkazem, postupně ale papírů a dokumentů přibývalo a v dnešní době už každý z našich psů má svůj plný šanon, stejně jako každý náš vrh a jeden speciální je také pro naši chovatelskou stanici. Několik pořadačů obsahuje korespondenci s našimi přáteli do doby, než se zaběhla komunikace přes internet. Přesto i dnes některé důležité dokumenty radši uchovávám navíc v papírové podobě - pro jistotu. Další naše archiválie tvoří obrovská hromada výstavních katalogů, časopisů a knih o barzojích a také klubových zpravodajů. To vše mám pečlivě svázáno a zaznamenáno v seznamech, protože se k těmto věcem velmi často vracíme.

Některé z mých fotografických ůlovků můžete zhlédnout v mé mini-fotogalerii
Kromě toho, že miluji a starám se o naše psy, jejich výchovu a vystavování, mým velkým koníčkem je fotografování. Fotím vše, co mi připadne zajímavé, ale nacházím inspiraci i v obyčejných věcech a hlavně v přírodě. Po dni, stráveném v uzavřené kanceláři ve městě, se zdržuji v našem bytě co nejméně, hned vyrážím ven - za psy a ven za inspirací.

Další moje záliby - pěstování květin a práce na zahrádce, se dají hezky skloubit se společným pobytem venku s našimi barzoji.

Ukázky některých mých kulinářských dobrot
Protože naše rodina je docela velká a je třeba se o ni náležitě postarat, postupně se mým dalším neméně zajímavým koníčkem stalo vaření a pečení pro mé nejbližší, při nichž realizuji nové nápady, experimenty a společně s našimi dvěma dcerami v kuchyni zažijeme spoustu legrace.