Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Olověnka Bistkupstwo

C.I.B., Slovenský Grand CH, Slovenský champion, Český champion, Polský champion, Best Puppy, BIS-1 puppy, Vice European Junior winner, 9x CAC, 5x CACIB, 4x Res CACIB, Winner of Special show, 5 x BOB, BIS-2, BIG-3, 3x BOS, coursingová licence, CACT
výstavaoceněnírozhodčí
2020-07-18
CACIB NItra (SK)
Ex1, CAC, CACIB, BOB, new SK Grand Ch
třída champion
Iveta Vojteková (SK)
2020-07-17
CACIB NItra (SK)
Ex1, CAC, CACIB, BOB, BIG-3, new C.I.B.
třída champion
Ludmila Fintorová (SK)
2020-06-21
CACIB Pápa (HU)
Ex1, CAC, Res CACIB
třída champion
Csaba Lokodi (ROM)
2020-06-20
CACIB Pápa (HU)
Ex1, CAC, CACIB, BOB
třída champion
Vlastislav Vojtek (SK)
2020-01-26
CACIB Nitra (SK)
Ex1, CAC, Res CACIB
třída champion
De Cuyper Jos (Bel)
2020-01-25
CACIB Nitra (SK)
Ex1, CAC, New Slovakian champion
třída champion
D.Barlík (SK)
2020-01-12
Hanácká výstava Brno
Ex1, CAC, CAC ČMKU,National winner, BOB, New Champion CZ
třída open
Veronika Chrpová (CZ)
2019-11-17
CAC Zakrzów (PL)
Ex1, CWC, New Polish Champion
třída open
Piotr Król (PL)
2019-07-07
CACIB Wisla (PL)
Ex1, CWC, Res CACIB
třída open
Tomasz Borkowski (PL)
2019-05-25
Special sighthound show Konopiště
Ex1, CAC, Winner of Special show, BOB, BIS-2
třída open
Nina Neswadba (AUT)
2019-05-03
NVP Jelesnie (PL)
Ex 1, CWC, Best female,BOS
třída open
Andrzej Szutkiewicz (PL)
2019-04-14
CACIB České Budějovice
Ex1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
třída open
Vlastislav Vojtek (SK)
2019-02-02
Duo CACIB Brno
Ex1, CAC
třída open
Marion Finney, IE
2019-02-02
Duo CACIB Brno
Ex1, CAC
třída open
Marion Gabriela Veiga (PT)
2019-01-27
CACIB Nitra
Ex1, CAC, CACIB, BOS
třída open
Louis Dehaes (BE)
2019-01-26
CACIB Nitra
Ex1, CAC, Res CACIB
třída open
Vojislav Al Daghistani (SRB)
2019-01-25
CACIB Nitra
Ex1, CAC
třída open
Tamás Jakkel (HU)
2019-01-13
Hanácká výstava Brno
Excellent 3
třída intermediate
Lenka Frnčová (CZ)
2018-10-12
European dog show Warszawa (PL)
Excellent 2 / 16
třída junior
Vija Klucniece (LV)
2018-10-11
80. Jubilee show Warszawa (PL)
Excellent 3
třída junior
Catarina Castro (PT)
2018-07-22
CACIB Konopiska (PL)
Excellent 2
třída junior
Maciej Lipiec (PL)
2018-07-21
Krajowa wystawa Konopiska (PL)
Excellent 2
třída junior
Andrzej Brabletz (PL)
2018-05-19
Club show Korfowe (PL
VP1, Best puppy, BIS-1 puppy
třída Puppy
Willem Buitenkamp (NL)