Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Lovka Bistkupstwo

C.I.C., CZ šampion - Krása a výkon, CZ šampion práce - coursing, Slovenský šampion práce, Mistr Moravy, Vítěz pro krásu a výkon 2017, Vítěz V4 Cup 2018, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL
výstavaoceněnírozhodčí
2018-10-12
European dog show Warszawa (PL)
Excellent 2
třída working
Vija Klucniece (LV)
2018-05-19
Klubová výstava Korfowe (PL)
Ex 1, CWC, Best female, Club winner, Best head, BOB, Winner for beauty and performance-3, BIS-3 working class
třída working
Willem Buitenkamp (NL)
2017-04-02
CACIB Bratislava
Ex1, CAC, CACIB, BOS, nomination for CRUFT, New Slovakian Ch
třída champion
Tatjana Urek (SLO)
2017-02-19
CAC Bratislava
Ex 1, CAC
třída working
Otakar Vondrouš (CZ)
2017-02-05
CACIB Brno
Ex1, CAC, New Czech champion
třída working
Lotte Jorgensen, DK
2017-02-04
CACIB Brno
Ex1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, nominace na CRUFT
třída working
Veronika Chrpová (CZ)
2017-01-08
CAC Brno
Ex1, CAC
třída working
Peter Berchtold (AU)
2016-09-03
Speciální výstava Kladruby-Kolesa
Ex1 / 60, CAC, Vítěz Spec.výstavy, BOB
třída open
Dr. Anne Midgarden (USA)
2016-05-01
CAC Rybnik, PL
Ex1, CWC, Best female, BOB, New Polish champion
třída open
Andrzej Brabletz (PL)
2016-04-03
CACIB Nitra (SK)
Ex1, CAC
třída open
Iveta Vojteková (SK)
2016-04-02
CACIB Nitra (SK)
Ex1, CAC
třída open
Vlastislav Vojtek (SK)
2016-01-31
CAC Sosnowiec Expo Silesia (PL)
Excellent 3
třída open
Krystyna Szulc (PL)
2016-01-10
CAC Brno
Excellent 2, Res CAC
třída open
Vlastislav Vojtek (SK)
2015-09-20
CAC Brno
Excellent 1, CAC
třída intermediate
Veronika Kučerová-Chrpová (CZ)
2015-07-26
Club show Konopiska (PL)
Ex2
třída intermediate
Otakar Vondrouš (CZ)
2015-07-25
CACIB Konopiska (PL)
Ex1, CWC
třída intermediate
Tatjana Urek (SLO)
2015-07-05
CAC Bielsko Biala (PL)
Ex1, CWC
třída intermediate
Anna Rozniatowska (PL)
2015-06-28
CACIB Brno, Intercanis
Ex1, CAJC, BOJ, New Czech Junior champion
třída junior
Davor Javor, (CRO)
2015-05-30
Special sighthound show Náměšť nad Oslavou
Ex1, CAJC, BOJ, Junior BIS-4
třída junior
Graham Hill (GB)
2015-05-10
CACIB Lučenec (SK)
EX 1, CAJC, BIG-1 Junior, new Slovakian Junior Champion
třída junior
Vlastislav Vojtek (SK)
2015-05-09
CAC Lučenec (SK)
Ex1, CAJC
třída junior
Iveta Vojteková (SK)
2015-03-20
CACIB Katowice (PL)
Ex1, Junior winner, Best Junior,
třída junior
Antonio di Lorenzo (NOR)
2015-02-21
Special sighound show Bratislava
Ex1, CAJC, VŠVM, BIS-junior
třída junior
Björn Fritz (D)
2015-02-07
CACIB Brno
Ex1, CAJC, BOJ, BOS
třída junior
Veronika Kučerová-Chrpová (CZ)