Externí fotogalerie

• 13. 10. 2018
    Central European lure coursing derby, Salaš Pastierska, SK: Skvělé zakončení coursingové sezony 2018: Naše Lovka Bistkupstwo vyběhala první místo, CACT a CACIL na coursingu s účastí 9 barzojů. Současně získala první místo v běžeckém seriálu V4 CUP! Její sestra Lesněnka se ve V4 umístila na krásném druhém místě. Gratulujeme!
  • 12. 10. 2018
    Evropská výstava psů Warszawa: Z této velké výstavy si naše fenky dovezly krásná ohodnocení. Lovka ze třídy pracovní Výborná 2, Odeta Výborná 1 a Evropský junior vítěz, Olověnka Výborná 2 ze 16 mladých fen ve třídě. Posuzovala rozhodčí z Lotyšska Vija Klucniece.
  • 23. 06. 2018
    EU coursing v Dánsku: Lovka obsadila hezké 17. místo a Lidunka 24. místo z 35 běžících fen z celé Evropy.
  • 18. 06. 2016
    Velké pole, SK, Mistrovství Evropy v coursingu 2016: Naše výprava na vrcholové mistrovství v coursingu dopadla více než dobře! Tři naše feny se umístily v první polovině ze 44 závodnic z celé Evropy! JCh, CH Lovka Bistkupstwo 5. místo! Lesněnka Bistkupstwo 10. místo! Lidunka Bistkupstwo 20. místo, Křídlovka 38. místo
  • 01. 05. 2016
    Národní výstava v Rybniku, Polsko - první výstava našeho Robiho (Mr.Plant) ve třídě mladých: V1, Vítěz mladých, Nejlepší Junior. Lovka získala ve tř. otevřené poslední potřebný CWC na polský šampionát a tituly Nejlepší fena a BOB od rozhodčího Andrzeja Kazmierského
  • 30. 04. 2016
    CACIL coursing v Moszna, Polsko: ze zúčastněných 19 barzojů se barzojové za našeho chovu krásně prezentovali a obsadili: 12.místo Křídlovka, 9. místo Lidunka, 8. místo Lovka, 6. místo Jurajskij a 5. místo Lesněnka.
  • 16. 04. 2016
    Krutej coursing v Krutěnicích: Křídlovka 5. místo, Lovka 3. místo a Lesněnka 1. místo, CACT, CACIL a nejlepší fena dne, gratulujeme majitelům Magdě a Ivošovi
  • 10. 04. 2016
    Coursing Sulov-Hradné, Slovensko: naše tři reprezentantky obsadily první tři místa na mezinárodním závodě! Lovka 3.místo, Lesněnka 2.místo, Res CACT a Res CACIL a Křídlovka 1.místo, CACIL, CACT a titul Mezinárodní mistr Slovenska v coursingu 2016!
  • 26. 03. 2016
    CACIL Medlánecký sysel: Lovka 2.místo, Res CACT a Res CACIL, Křídlovka 6. místo a Lesněnka 8. místo - vše s velmi malými bodovými rozdíly.
  • 10. 01. 2016
    První výstava roku 2016 se nám vydařila: debut našeho malého Robiho (Mr. Plant Bistkupstwo): Velmi nadějný 1 s krásným posudkem ze třídy štěňat. Dvě naše fenky spolu soupeřily ve třídě otevřené (proč ne?). Ze čtyř fen ve třídě obsadily první dvě místa: Lovka V2, Res CAC a Karin (Křídlovka) V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU a BOS!

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Lovka Bistkupstwo

C.I.C., CZ šampion - Krása a výkon, CZ šampion práce - coursing, Slovenský šampion práce, Mistr Moravy, Vítěz pro krásu a výkon 2017, Vítěz V4 Cup 2018, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL