Externí fotogalerie

• 24. 10. 2021
    Evropský coursingový šampionát v Ronostrand, Nizozemsko: tento závod byl pro naši Lovku rozlučkový s její sportovní kariérou, protože na konci roku oslaví 8 let a dle nových pravidel již nemůže závodit. Lovka se stala na tomto závodě žijící legendou, kterou poznávali a chválili lidé z celé Evropy, byla také nejstarším barzojem, který se zúčastnil této celoevropské sportovní akce. Nevedla si vůbec špatně, doběhla na krásné 18.místo z 32 běžících fen. Její dcera Ortiga zaujala 23. místo.
  • 16. 09. 2021
    Naše Karin vstoupila do veteránského věku, dnes slaví 8 let! Přejeme hodně zdraví také jejím sourozencům z vrhu K - Bistkupstwo!
  • 11. 09. 2021
    Na mezinárodním coursingu v Galantě překvapivě vyběhala první místo naše Lovka, která byla nejstarším chrtem startujícím v tomto závodě! Lovenka získala CACT a CACIL a hned na druhém místě za ní se umístila její dcera Ortiga Biskupstwo s tituly Res CACT a Res CACIL a navíc získala titul Vítěz pro krásu a výkon Slovenska 2021. Jsme na naše závodnice náležití pyšní!
  • 01. 08. 2021
    CACIL Velká Dobrá - upršený nominační coursing a napadení Tigy soupeřem... Nakonec ale vše dobře dopadlo: Ortiga Bistkupstwo 2. místo, CACT, CACIL, Mistr Čech; Lovka Bistkupstwo jako nejstarší barzoj vyběhala 4. místo s bodovou ztrátou od prvního místa pouze 3 body! Na startu bylo 11 barzojů.
  • 25. 07. 2021
    Slavnostní vyhlášení soutěže V4 CUP 2020, kde barzojky z naší CHS opět zaujaly první místa! Ortiga Bistkupstwo 1. misto, V4 CUP Winner! Odeta 3. místo, Lovka 4. místo a Olověnka 5. místo. Jsme na naše závodnice patřičně hrdí.
    Grand Prix Cup Bratislava: Ortiga Bistkupstwo 2. místo, Res CACT, CACIL, Lovka Bistkupstwo 3. místo Res CACIL. Lovka nám udělala velkou radost, když ze 7 zúčastněných fen se jako nejstarší umístila na předním místě.
  • 23. 04. 2021
    V naší CHS se narodilo 6 feneček a 3 pejsci ve vrhu R. Otec: Dain Highlands Heart, matka Lovka Bistkupstwo. Některá štěňátka jsou ještě volná k rezervaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat přes náš e-mail bistkupstwo@seznam.cz nebo tel. 776387617
  • 21. 03. 2021
    Naše Lovka čeká štěňátka. Otcem se stane mladý pes z našich linií Dain Highlands Heart. Více informací o rodičích najdete ve fotogalerii očekávaného vrhu.
  • 26. 09. 2020
    Polská klubová výstava Swiebodzice: Další šampion do sbírky, tentokrát pro Ongu Bistkupstwo! Na klubové výstavě v Polsku dostal od rozhodčí Hanny Wozna-Gill titul V1, CWC a nominaci na Best coat a dokončil Polského šampiona. Moc gratulujeme! Jeho máma Lovka v pracovní třídě vyběhala CWC a Nejlepší pes třídy pracovní. Malá sestra Quadriga získala Junior winner.
  • 20. 09. 2020
    CACIL Vysočany - pravděpodobně poslední letošní závod dopadl pro naše bílé holčičky výborně: Odeta 1. místo CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo a Pestrota 6. místo z 9 barzojů mix na startu. Všem gratulujeme!

Lovka Bistkupstwo

C.I.B.P., C.I.C., CZ šampion - Krása a výkon, CZ šampion práce - coursing, Slovenský šampion práce, Mistr Moravy 2018 a 2019, Vítěz pro krásu a výkon 2017, Vítěz V4 Cup 2018, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL