Externí fotogalerie

• 11. 08. 2019
    Neuvěřitelné výsledky a další hattrick pro Bistkupstwo: první tři místa na coursingu v Bělečku! Tentokrát se vytáhla naše Jenka a s velkým bodovým náskokem získala CACT, na 2. místě s Res CACT se umístila Lovka a krásný výkon předvedl Onga Bistkupstwo a umístil se na 3. místě z pěti barzojů na startu. Gratulujeme!
  • 04. 08. 2019
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 22. 06. 2019
    Evropské mistrovství v coursingu, Estonsko: s našimi odchovy jsme reprezentovali Českou republiku s vynikajícími výsledky - Odeta 2. místo, Res CACIL, Estonian LC certificate, Lovka 7. místo, Olověnka 13. místo, Ortiga 21. místo a Lidunka za Polsko 29. místo. Na startu bylo 39 nominovaných fen z celé Evropy. Gratulujeme a děkujeme všem za vynikající prezentaci.
  • 12. 05. 2019
    CACT Velká Dobrá - Na národním coursingu byla přední místa opět připravena pro naše závodnice! Ortiga tentokrát 1. místo CACT, Lovka 2. místo a Res CACT a Jenka 4- místo na svém teprve druhém závodě. 8 barzojů na startu.
  • 28. 04. 2019
    Gold rabbit trophy Pardubice: naše skvělá Lovka a její potomci opět dokázali, že na coursingovém poli jsou více jak doma - excelentní výkon Odety, která kromě CACT a CACIL porazila všechny přítomné chrty a získala titul Best in field, krásné 2.místo Res CACT a Res CACIL pro Ortigu a 3. pro Lovku, výborné umístění pro Odeszu na 6. místě, první závod Olověnky s 8. místem a Ongy na 12. místě s Res CACT. To vše s účastí 17 barzojů!
  • 13. 04. 2019
    Coursingová sezóna je v plném proudu! Naše nové závodnice z vrhu O nás reprezentovaly spolu s maminkou na slovenském CACIL závodě v Adamově a nevedly si vůbec špatně: z 11 startujících barzojů obsadily první místa s následujícím pořadím: Odesza 1. místo, CACT, Mistr Slovenska, Odeta 2.místo, Res CACT, CACIL, Ortiga 3.místo Res CACIL, Lovka 4. místo.
  • 07. 04. 2019
    Na CACILovém závodě v Polském Koszecině zvítězila naše Lovka s titulem Mistrz Slaska, CACT a CACIL, Ortiga na svém prvním závodě obsadila krásné třetí místo ze 7 zúčastněných fen.
  • 17. 03. 2019
    CACIL Mazaný zajíc, Brno: první letošní závod dopadl dobře, Lovka vyběhala Res CACT a Res CACIL, Karin se umístila na 8. místě z 10 barzojů mix.
  • 13. 10. 2018
    Central European lure coursing derby, Salaš Pastierska, SK: Skvělé zakončení coursingové sezony 2018: Naše Lovka Bistkupstwo vyběhala první místo, CACT a CACIL na coursingu s účastí 9 barzojů. Současně získala první místo v běžeckém seriálu V4 CUP! Její sestra Lesněnka se ve V4 umístila na krásném druhém místě. Gratulujeme!
  • 12. 10. 2018
    Evropská výstava psů Warszawa: Z této velké výstavy si naše fenky dovezly krásná ohodnocení. Lovka ze třídy pracovní Výborná 2, Odeta Výborná 1 a Evropský junior vítěz, Olověnka Výborná 2 ze 16 mladých fen ve třídě. Posuzovala rozhodčí z Lotyšska Vija Klucniece.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Lovka Bistkupstwo

C.I.C., CZ šampion - Krása a výkon, CZ šampion práce - coursing, Slovenský šampion práce, Mistr Moravy, Vítěz pro krásu a výkon 2017, Vítěz V4 Cup 2018, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL