Externí fotogalerie

• 19. 10. 2019
    Závěr coursingové sezony je v plném proudu! Naše feny se zúčastnily předposledního letošního závodu - nominačního coursingu v Orlově a výsledky jsou následující: 1. místo Ortiga, CACT, Mistr ČR, 2. místo Odeta, Res CACT, 6. místo náš nováček Pestrota Bistkupstwo a 7. místo náhradnice za hárající se Olověnku Křídlovka Bistkupstwo, nejstarší běžící barzoj. Na startu bylo 9 barzojů - mix.
  • 24. 08. 2019
    Moravský pohár, Mistrovství Moravy, CACT: Lovka opět zabodovala a získala první místo, CACT a po dvou letech znovu titul Mistr Moravy. V závěsu za ní perfektně zaběhly její děti Odeta 2. místo,Res CACT, Ortiga 4. místo, Odesza 5. místo, Olověnka 6. místo a Onga 7. místo z osmi běžících barzojů. I přes podivné bodování druhého běhu, kde se naši barzoji přeskládali z prvních míst na místa na konec pořadí, jsme na ně náležitě pyšní, protože sami jsme viděli jejich rychlost a zaujetí pro lov.
  • 11. 08. 2019
    Neuvěřitelné výsledky a další hattrick pro Bistkupstwo: první tři místa na coursingu v Bělečku! Tentokrát se vytáhla naše Jenka a s velkým bodovým náskokem získala CACT, na 2. místě s Res CACT se umístila Lovka a krásný výkon předvedl Onga Bistkupstwo a umístil se na 3. místě z pěti barzojů na startu. Gratulujeme!
  • 04. 08. 2019
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 22. 06. 2019
    Evropské mistrovství v coursingu, Estonsko: s našimi odchovy jsme reprezentovali Českou republiku s vynikajícími výsledky - Odeta 2. místo, Res CACIL, Estonian LC certificate, Lovka 7. místo, Olověnka 13. místo, Ortiga 21. místo a Lidunka za Polsko 29. místo. Na startu bylo 39 nominovaných fen z celé Evropy. Gratulujeme a děkujeme všem za vynikající prezentaci.
  • 12. 05. 2019
    CACT Velká Dobrá - Na národním coursingu byla přední místa opět připravena pro naše závodnice! Ortiga tentokrát 1. místo CACT, Lovka 2. místo a Res CACT a Jenka 4- místo na svém teprve druhém závodě. 8 barzojů na startu.
  • 28. 04. 2019
    Gold rabbit trophy Pardubice: naše skvělá Lovka a její potomci opět dokázali, že na coursingovém poli jsou více jak doma - excelentní výkon Odety, která kromě CACT a CACIL porazila všechny přítomné chrty a získala titul Best in field, krásné 2.místo Res CACT a Res CACIL pro Ortigu a 3. pro Lovku, výborné umístění pro Odeszu na 6. místě, první závod Olověnky s 8. místem a Ongy na 12. místě s Res CACT. To vše s účastí 17 barzojů!
  • 13. 04. 2019
    Coursingová sezóna je v plném proudu! Naše nové závodnice z vrhu O nás reprezentovaly spolu s maminkou na slovenském CACIL závodě v Adamově a nevedly si vůbec špatně: z 11 startujících barzojů obsadily první místa s následujícím pořadím: Odesza 1. místo, CACT, Mistr Slovenska, Odeta 2.místo, Res CACT, CACIL, Ortiga 3.místo Res CACIL, Lovka 4. místo.
  • 07. 04. 2019
    Na CACILovém závodě v Polském Koszecině zvítězila naše Lovka s titulem Mistrz Slaska, CACT a CACIL, Ortiga na svém prvním závodě obsadila krásné třetí místo ze 7 zúčastněných fen.
  • 17. 03. 2019
    CACIL Mazaný zajíc, Brno: první letošní závod dopadl dobře, Lovka vyběhala Res CACT a Res CACIL, Karin se umístila na 8. místě z 10 barzojů mix.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Lovka Bistkupstwo

C.I.C., CZ šampion - Krása a výkon, CZ šampion práce - coursing, Slovenský šampion práce, Mistr Moravy 2018 a 2019, Vítěz pro krásu a výkon 2017, Vítěz V4 Cup 2018, Slovenský Ch, Český Ch, Polský Ch, Slovenský junior Ch, Český junior Ch, 2x CACIB,3x BOB, 2x BOS, 2x Nominace na CRUFT, BOJ, 2x Junior BIS, CACIL, CACT, Res CACT, Res CACIL