Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Fotky barzojů

Fotografie barzojů z chovatelské stanice Barzoj Bistkupstwo

Aktuální fotografie

Externí fotogalerie

štěňátka na prodej

06. 05. 2021 - Do naši fotogalerie štěňat jsme vložili nové fotky štěňátek ve věku 13 dní. Tři fenečky a pejsek jsou stále volné k rezervaci, můžete nás kontaktovat přes e-mail. Také byly jednotlivým štěňatům založeny jejich stránky v sekci "naši barzojové"

štěňátka na prodej

štěňátka

23. 04. 2021 - V naší CHS se narodilo 6 feneček a 3 pejsci ve vrhu R. Otec: Dain Highlands Heart, matka Lovka Bistkupstwo. Některá štěňátka jsou ještě volná k rezervaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat přes náš e-mail bistkupstwo@seznam.cz nebo tel. 776387617

štěňátka

Vrh R - Bistkupstwo

21. 03. 2021 - Naše Lovka čeká štěňátka. Otcem se stane mladý pes z našich linií Dain Highlands Heart. Více informací o rodičích najdete ve fotogalerii očekávaného vrhu.

Vrh R - Bistkupstwo

fotky

09. 03. 2021 - Přidali jsme nové fotky do naší vycházkové fotogalerie

fotky

Fota z vycházek

07. 01. 2021 - Podívete se na fotky z našich každodenních vycházek a aktivit s našimi barzojkami

Fota z vycházek

Klubovka v PL

26. 09. 2020 - Polská klubová výstava Swiebodzice: Další šampion do sbírky, tentokrát pro Ongu Bistkupstwo! Na klubové výstavě v Polsku dostal od rozhodčí Hanny Wozna-Gill titul V1, CWC a nominaci na Best coat a dokončil Polského šampiona. Moc gratulujeme! Jeho máma Lovka v pracovní třídě vyběhala CWC a Nejlepší pes třídy pracovní. Malá sestra Quadriga získala Junior winner.

Klubovka v PL

CACIL Vysočany

20. 09. 2020 - CACIL Vysočany - pravděpodobně poslední letošní závod dopadl pro naše bílé holčičky výborně: Odeta 1. místo CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo a Pestrota 6. místo z 9 barzojů mix na startu. Všem gratulujeme!

CACIL Vysočany