sourozenci: vrh Q Bistkupstwo

Quillaia ve zprávách

 • 15. 08. 2021
  Speciální výstava Mojmírovce (SK): Quillaia "Gina" V3 v mezitřídě, jeji sestra Quena V2, Res CAC, Ortiga v pracovní třídě opět V1, CAC a Olověnka V3 ve třídě šampionů. Posuzovala Marion Marpe z Německa.
 • 11. 07. 2021
  Oblastní výstava Náměšť na Hané: Onga Bistkupstwo, třída vítězů: V1, vítěz třídy, Oblastní vítěz, Quillaia V1, vítěz třídy, Pupavka Výborná 2
 • 09. 07. 2021
  2x CACIB Nitra: naše mladá Gina - Quillaia Bistkupstwo měla konečně možnost vyrazit za hranice na výstavu a dařilo se jí více než dobře: 8.7. V1, CAC a Res CACIB od rozhodčí paní Ivety Vojtekové a 9.7. V1 CAC od Vlastislava Vojteka.
 • 17. 09. 2020
  CACIB Nitra: Další dva šampionáty pro naši CHS - den první se vydařil naší Lovce, kdy získala CAC, CACIB a BOS od rozhodčího pana Vojteka a tímto splnila podmínky pro udělení titulu nejvyššího C.I.B.P. - to je Mezinárodní Champion krásy a výkonu FCI. Jsme na ni náležitě pyšní. Na výstavě ji doprovázela dcera Quillaia "Gina", která ve třídě mladých získala V1, CAJC a Jun BOB.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Quillaia Bistkupstwo

Quillaia Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
3 x CAC, Res CACIB, CAJC, Junior BOB
Quillaia Bistkupstwo
Matka: Lovka Bistkupstwo
Otec: Estet Classic Valentin SG
více o původu
Datum narození: 17.11.2019
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
"Gina", "Maličká", to je naše nejmladší členka smečky. Je to vlastně sestra Jenky a Tigy, protože má stejné rodiče jako ony, jen je o dva roky mladší. Gina je všetečka, pořád něco rozebírá, nejradši matrace a pelechy a hračky... Je velmi oddaná a poslušná a my doufáme, že jí to zůstane.
Ginu jsme si vybrali jako dalšího zástupce našeho sportovního klubu "Bílá tíseň". S její sportovní kariérou prozatím musíme počkat, protože podle předpisů může plnit licenci až v 15 měsících a za další tři měsíce teprve může závodit. 
Gina se na podzim 2020 zúčastnila výstavy v Nitře, kde doprovázela svoji mámu Lovku získala ocenění V1, CAJC, Junior BOB. Bohužel ostatní výstavy byly zrušeny z důvodu Covid nákazy, tak s její výstavní kariérou musíme počkat na lepší časy.
01/2021