sourozenci: vrh Q Bistkupstwo

Quillaia ve zprávách

  • 17. 09. 2020
    CACIB Nitra: Další dva šampionáty pro naši CHS - den první se vydařil naší Lovce, kdy získala CAC, CACIB a BOS od rozhodčího pana Vojteka a tímto splnila podmínky pro udělení titulu nejvyššího C.I.B.P. - to je Mezinárodní Champion krásy a výkonu FCI. Jsme na ni náležitě pyšní. Na výstavě ji doprovázela dcera Quillaia "Gina", která ve třídě mladých získala V1, CAJC a Jun BOB.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Quillaia Bistkupstwo

Quillaia Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
výstavní úspěchy:
CAJC, Junior BOB
Quillaia Bistkupstwo
Matka: Lovka Bistkupstwo
Otec: Estet Classic Valentin SG
více o původu
Datum narození: 17.11.2019
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Bistkupstwo
"Gina", "Maličká", to je naše nejmladší členka smečky. Je to vlastně sestra  Jenky a Tigy, protože má stejné rodiče jako ony, jen je o dva roky mladší. Gina je všetečka, pořád něco rozebírá, nejradši matrace a pelechy a hračky... Je velmi oddaná a poslušná a my doufáme, že jí to zůstane.
Ginu jsme si vybrali jako dalšího zástupce našeho sportovního klubu "Bílá tíseň". S její sportovní kariérou prozatím nmusíme počkat, protože podle předpisů může plnit licenci až v 15 měsících a za další tři měsíce teprve může závodit. 
Gina se na podzim 2020 zúčastnila výstavy v Nitře, kde doprovázela svoji mámu Lovku získala ocenění V1, CAJC, Junior BOB. Bohužel ostatní výstavy byly zrušeny z důvodu Covid nákazy, tak s její výstavní kariérou musíme počkat na lepší časy.
01/2021