Připravili jsme pro vás krátký článek o tom co najdete když se v historických pramenech budete dívat po barzojích.
  • Slovníček pojmů
    Nevíte co znamená nějaká zkratka? Nerozumíte systému udělování titulů na výstavách? Pomůžeme vám, pokusíme se osvětlit pojmy, které nemusí být každému jasné.
  • 13. 10. 2018
    Central European lure coursing derby, Salaš Pastierska, SK: Skvělé zakončení coursingové sezony 2018: Naše Lovka Bistkupstwo vyběhala první místo, CACT a CACIL na coursingu s účastí 9 barzojů. Současně získala první místo v běžeckém seriálu V4 CUP! Její sestra Lesněnka se ve V4 umístila na krásném druhém místě. Gratulujeme!
  • 12. 10. 2018
    Evropská výstava psů Warszawa: Z této velké výstavy si naše fenky dovezly krásná ohodnocení. Lovka ze třídy pracovní Výborná 2, Odeta Výborná 1 a Evropský junior vítěz, Olověnka Výborná 2 ze 16 mladých fen ve třídě. Posuzovala rozhodčí z Lotyšska Vija Klucniece.
  • 11. 10. 2018
    80. Jubilejní výstava ve Warszawě: naše Olověnka obsadila krásné třetí místo ve třídě mladých a hodnocení Výborná od přísné rozhodčí z Portugalska Catariny Castro.
  • 10. 10. 2018
    Poslední štěňátko Pjenička z našeho vrhu P odjelo do nového domova v Rakousku. Přejeme všem štěňátkům šťastné domovy ať dělají svým novým majitelům jen radost!
  • 27. 09. 2018
    Pomněnka našla svou skvělou rodinu a poslední volná fenečka je Pjenička. Zájemci se mohou ozvat přes e-mail.
  • 23. 09. 2018
    CACIL coursing Horní Rožínka: Lovka opět potvrdila své běžecké kvality a na těžké coursingové trati vyběhala první místo a CACT. Karin běžela v oslabení po hárání a 5 měsíců od narození štěňat, a i když běžela pěkně, obsadila místo páté.
  • 08. 09. 2018
    Gold Rabbit Trophy Radnice - První coursingový závod pro Ludolfa Bistkupstwo dopadl výborně! Luda si vyběhal tituly Res CACT a Res CACIL, Gratulujeme a doufáme, že se budeme potkávat na dalších závodech.
    NVP Trautskirchen, Německo: opět zde zabodoval náš Orzech Bistkupstwo a opět s oceněním V1, CAJC, BOJ, Nejlepší pes, BOB, tentokrát od rozhodčího pana Andreje Kerpana ze Slovinska. Posíláme velké gratulace!
  • 02. 09. 2018
    NVP Olomouc, první výstava našeho Ongy Bistkupstwo a hned s velkým úspěchem: V1, CAJC, BOJ a BOS! Také Odeta získala ve třídě mladých V1 CAJC. Oběma gratulujeme!
  • 01. 09. 2018
    Skvělé zprávy z Německa! Na národní výstavě v Offenbachu náš Orzech získal V1, CAJC, Nejlepší pes, Junior BOB a BOB z více jak 20 zúčastněných barzojů. Rozhodčí Gerard Carke, Irsko. Tímto Orzech splnil podmínky pro titul Junior CH Německa. Gratulujeme!
  • 28. 08. 2018
    Stále máme na prodej dvě šedo-bílé fenečky. V tomto fotoalbu si můžete prohlédnout jejich nové fotografie:
  • 27. 08. 2018
    K9 Cup Potštejn: Děvčata z Bistkupstwa opět potvrdila svoje běhací kvality a na závodě se umístila na prvním místě a CACT Lesněnka a na druhém, Res CACT Lovka. Gratulujeme majitelům Lejky Magdě a Ivošovi!
  • 12. 08. 2018
    Holiday wind cup Bělečko- překvapivé vítězství naší Karin! 4 měsíce po narození jejích štěňátek Karin vyhrává závod a titul CACT. Lovka vyběhala druhé místo a Res CACT.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Klubová výstava a coursing v Korfowe, PL

Úspěšný víkend v Polsku! Vydali jsme se na víkend plný akcí a dovezli si domů nádherná ocenění: Lovka zvítězila na Klubové výstavě s tituly V1, CWC, Nejlepší fena, Klubový vítěz, Nejkrásnější hlava, BOB, v soutěži BIS obsadila krásné třetí místo ze psů ve třídě pracovní. V neděli se umístila na 5. místě v coursingu a večer byla vyhodnocena na třetím místě v soutěži Krása a výkon. Její dcera Olověnka na své první výstavě získala krásnou známku Velmi nadějná-1, Best puppy a v závěrečných soutěžích byla vyhodnocena jako nekrásnější dorost výstavy BIS-1 puppy. Ortiga získala známku Nadějná 4.