Připravili jsme pro vás krátký článek o tom co najdete když se v historických pramenech budete dívat po barzojích.
    Nevíte co znamená nějaká zkratka? Nerozumíte systému udělování titulů na výstavách? Pomůžeme vám, pokusíme se osvětlit pojmy, které nemusí být každému jasné.
  • 01. 10. 2020
    Odeta Bistkupstwo získala svůj první pracovní šampionát, nyní je Český coursing šampion. Majitelce Magdaleně moc gratulujeme!
  • 26. 09. 2020
    Polská klubová výstava Swiebodzice: Další šampion do sbírky, tentokrát pro Ongu Bistkupstwo! Na klubové výstavě v Polsku dostal od rozhodčí Hanny Wozna-Gill titul V1, CWC a nominaci na Best coat a dokončil Polského šampiona. Moc gratulujeme! Jeho máma Lovka v pracovní třídě vyběhala CWC a Nejlepší pes třídy pracovní. Malá sestra Quadriga získala Junior winner.
  • 20. 09. 2020
    CACIL Vysočany - pravděpodobně poslední letošní závod dopadl pro naše bílé holčičky výborně: Odeta 1. místo CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo a Pestrota 6. místo z 9 barzojů mix na startu. Všem gratulujeme!
  • 18. 09. 2020
    CACIB Nitra den druhý: Lovka ve třídě pracovní V1 a CAC a její dcera Quena Bistkupstwo získala poslední CAJC pro udělení titulu Junior Ch Slovenska - gratulujeme paní majitelce! Rozhodčí pan Matyáš ze Slovenska
  • 17. 09. 2020
    CACIB Nitra: Další dva šampionáty pro naši CHS - den první se vydařil naší Lovce, kdy získala CAC, CACIB a BOS od rozhodčího pana Vojteka a tímto splnila podmínky pro udělení titulu nejvyššího C.I.B.P. - to je Mezinárodní Champion krásy a výkonu FCI. Jsme na ni náležitě pyšní. Na výstavě ji doprovázela dcera Quillaia "Gina", která ve třídě mladých získala V1, CAJC a Jun BOB.
  • 12. 09. 2020
    CACT Němčice, Mistrovství ČR: Odeta opět na prvním místě, CACT a Mistr Čech, Lovka 2. místo Res CACT a Ortiga 3. místo. Šest barzojů na startu. Lovka v téměř 7 letech stále dokazuje, že je ve výborné sportovní kondici a lehce poráží mladší soupeře v běhu.
  • 06. 09. 2020
    Mazaný zajíc, CACIL Brno: Další mezinárodní závod s velkým úspěchem: Odeta 1. místo, CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo. Na startu bylo 6 barzojů.
    S novými šampionáty pro Bistkupstwo se roztrhl pytel! Orzech Bistkupstwo dokončil rovnou dva šampionáty na výstavě v Rostocku - nyní je Německý šampion DWZRV a Německý šampion VDH. Moc gratulujeme majitelům a děkujeme z krásnou prezentaci!
  • 23. 08. 2020
    2x MVP Bratislava: první výstavy pro náš odchov - Quena Bistkupstwo získává 2x CAJC a 2x Jun BOB. Gratulujeme majitelce!
  • 15. 08. 2020
    CACT Kozohlody: Excelentní výkon naší Odety jí přinesl nejvyšší ocenění ze závodu - Best in field (nejvyšší bodové ohodnocení ze všech chrtů na závodě), získala také CACT a titul Mistr Čech. Na druhém místě naše běhací seniorka Lovka s Res CACT, 3. místo Ortiga. Na startu bylo 6 barzojů.
  • 02. 08. 2020
    Grand Prix Bratislava: "Bílá tíseň" opět boduje! Lovka 1. místo, CACT, CACIL, Grand Prix winner 2020 - a to byla nejstarším barzojem na startu! Odeta 2. místo Res CACT, Res CACIL, Onga 3. místo Res CACIL, Ortiga 5. místo a Olověnka 8. místo (neměla svůj den)
  • 18. 07. 2020
    MVP Nitra, druhý den, Jenka opět zvítězila a obdržela tituly CAC, CACIB, BOB od slovenské paní rozhodčí Ivety Vojtekové a tím dokončila Grand Ch Slovenska.
  • 17. 07. 2020
    Ve dnech 17. a 18.7. jsme se zúčastnili dvou MVP v Nitře s naší Jenkou, která po oba dny zvítězila a stala se nejkrásnějším barzojem výstavy. V pátek získala CAC, CACIB, BOB a v závěrečných soutěžích BIG-3 od slovenské rozhodčí paní Ludmily Fintorové a dokončila mezinárodní titul C.I.B.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Klubová výstava a coursing v Korfowe, PL

Úspěšný víkend v Polsku! Vydali jsme se na víkend plný akcí a dovezli si domů nádherná ocenění: Lovka zvítězila na Klubové výstavě s tituly V1, CWC, Nejlepší fena, Klubový vítěz, Nejkrásnější hlava, BOB, v soutěži BIS obsadila krásné třetí místo ze psů ve třídě pracovní. V neděli se umístila na 5. místě v coursingu a večer byla vyhodnocena na třetím místě v soutěži Krása a výkon. Její dcera Olověnka na své první výstavě získala krásnou známku Velmi nadějná-1, Best puppy a v závěrečných soutěžích byla vyhodnocena jako nekrásnější dorost výstavy BIS-1 puppy. Ortiga získala známku Nadějná 4.