Připravili jsme pro vás krátký článek o tom co najdete když se v historických pramenech budete dívat po barzojích.
  • Slovníček pojmů
    Nevíte co znamená nějaká zkratka? Nerozumíte systému udělování titulů na výstavách? Pomůžeme vám, pokusíme se osvětlit pojmy, které nemusí být každému jasné.
  • 19. 10. 2019
    Závěr coursingové sezony je v plném proudu! Naše feny se zúčastnily předposledního letošního závodu - nominačního coursingu v Orlově a výsledky jsou následující: 1. místo Ortiga, CACT, Mistr ČR, 2. místo Odeta, Res CACT, 6. místo náš nováček Pestrota Bistkupstwo a 7. místo náhradnice za hárající se Olověnku Křídlovka Bistkupstwo, nejstarší běžící barzoj. Na startu bylo 9 barzojů - mix.
  • 13. 10. 2019
    Gliwice - na národní výstavě v Polsku naše Odeta obdržela poslední potřebný CWC na titul Champion Polska. Stalo se tak den po úspěšném coursingovém závodě na Slovensku, kde také obdržela první místo. Odetka je prostě barzoj "for beauty and performance". Gratulujeme Ivošovi a Magdě!
  • 12. 10. 2019
    Central European coursing derby Liptovský Mikuláš (SK): z celkem 7 běžících fen zaujala první místo, CACT a CACIL, Central European coursing winner 2019 Odeta, třetí místo a Res CACIL Olověnka a šesté místo Ortiga. Z 8 běžících psů se umístil na 6. místě Onga Bistkupstwo.
  • 29. 09. 2019
    Podzimní zavírák Horní Rožínka - na mezinárodním coursingu se tentokrát umístila na prvním místě s CACT a CACIL naše Olověnka, Ortiga zaujala hezké 3. místo s Res CACT a Res CACIL, na šestém místě Odeta a sedmém místě Onga. Coursingová trať byla velmi složitá, umístěna na vrcholu kopce s během na obě strany dolů z kopce a přeťatá uprostřed plotem, psi museli probíhat úzkou uličkou okolo lesa, tak spousta z osmi závodníků "zabloudila".
  • 08. 09. 2019
    Floracanis - Národní výstava psů, Olomouc: opět hezké výsledky pro naše odchovy, Onga V1, CAC, Pupavka na své výstavní premiéře Výborná 2, Pomněnka Výborná 2 z mezitřídy a Odeta V1, CAC, Národní vítěz a BOS. Posuzoval rozhodčí M. Guniš ze Slovenska. Všem gratulujeme!
  • 02. 09. 2019
    Do profilu našeho velmi úspěšného psa Orzecha Bistkupstwo jsme doplnili posudek z jeho poslední úspěšné výstavy.
  • 31. 08. 2019
    CAC Trautskirchen (D): Velkým vítězem německé výstavy se opět stal náš mladý Orzech Bistkupstwo. Slovinský rozhodčí Andrej Kerpan ho ohodnotil tituly Ex1, CAC, Best male, BOB a BIG-2. Výstavy se zúčastnilo 41 barzojů! Moc gratulujeme!
  • 24. 08. 2019
    Moravský pohár, Mistrovství Moravy, CACT: Lovka opět zabodovala a získala první místo, CACT a po dvou letech znovu titul Mistr Moravy. V závěsu za ní perfektně zaběhly její děti Odeta 2. místo,Res CACT, Ortiga 4. místo, Odesza 5. místo, Olověnka 6. místo a Onga 7. místo z osmi běžících barzojů. I přes podivné bodování druhého běhu, kde se naši barzoji přeskládali z prvních míst na místa na konec pořadí, jsme na ně náležitě pyšní, protože sami jsme viděli jejich rychlost a zaujetí pro lov.
  • 11. 08. 2019
    Neuvěřitelné výsledky a další hattrick pro Bistkupstwo: první tři místa na coursingu v Bělečku! Tentokrát se vytáhla naše Jenka a s velkým bodovým náskokem získala CACT, na 2. místě s Res CACT se umístila Lovka a krásný výkon předvedl Onga Bistkupstwo a umístil se na 3. místě z pěti barzojů na startu. Gratulujeme!
  • 04. 08. 2019
    Svenstavik, Švédsko: Oligarcha "Zarwoe" Bistkupstwo válcuje švédské výstavy! Do své sbírky si pořídil Ex1, SW CAC, Nordic certificate, BOB a BIG-1! Rozhodčí Barbara Ruth Smith (SWE) a Erin Brown z Austrálie. Děkujeme za dobrou prezentaci našeho chovu a gratulujeme majitelům Lykke a Orestovi ke skvělému výsledku!
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 28. 07. 2019
    Skvělá zpráva přišla z laboratoře Laboklin, Onga Bistkupstwo byl testovaný na Degenrativní myelopatii (DM) s výsledkem N/N - čistý! Všichni naši psi, použití do chovu jsou na tuto dědičnou nemoc testováni!
  • 27. 07. 2019
    Náš švédský chlapec Zarwoe (Oligarcha Bistkupstwo) měl švédskou premiéru na prestižní výstavě Borzoi Ringen s výbornými výsledky V1, Certifikát kvality a BIM Unghund. Posuzovala paní Maja Cosic, chovatelka barzojů z Chorvatska. Gratulujeme majitelům Lykke a Orestovi!

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

CACIL coursing + Krása a výkon, Žilina -Stráňavy

Vítězné tažení Bistkupstwa na Slovensko
CACIL coursing + Krása a výkon, Žilina -Stráňavy: Lovka potvrdila, že je opravdu chrt nejen krásný, ale i sportovně nadaný. V kombinaci s Národní výstavou v Bratislavě a tímto coursingovým závodem, splnila podmínky pro titul Vítěz pro krásu a výkon 2017! Celkem se této kombinované soutěže zúčastnilo 5 fen. Na coursingu Lovka získala CACT, CACIL a první místo s obrovským náskokem o 33 bodů od druhého místa, na kterém se umístila naše Křídlovka. Ta získala tituly Res CACT a Res CACIL. Závodu se zúčastnilo celkem 10 barzojů - mix.