Připravili jsme pro vás krátký článek o tom co najdete když se v historických pramenech budete dívat po barzojích.
    Nevíte co znamená nějaká zkratka? Nerozumíte systému udělování titulů na výstavách? Pomůžeme vám, pokusíme se osvětlit pojmy, které nemusí být každému jasné.
  • 01. 10. 2020
    Odeta Bistkupstwo získala svůj první pracovní šampionát, nyní je Český coursing šampion. Majitelce Magdaleně moc gratulujeme!
  • 26. 09. 2020
    Polská klubová výstava Swiebodzice: Další šampion do sbírky, tentokrát pro Ongu Bistkupstwo! Na klubové výstavě v Polsku dostal od rozhodčí Hanny Wozna-Gill titul V1, CWC a nominaci na Best coat a dokončil Polského šampiona. Moc gratulujeme! Jeho máma Lovka v pracovní třídě vyběhala CWC a Nejlepší pes třídy pracovní. Malá sestra Quadriga získala Junior winner.
  • 20. 09. 2020
    CACIL Vysočany - pravděpodobně poslední letošní závod dopadl pro naše bílé holčičky výborně: Odeta 1. místo CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo a Pestrota 6. místo z 9 barzojů mix na startu. Všem gratulujeme!
  • 18. 09. 2020
    CACIB Nitra den druhý: Lovka ve třídě pracovní V1 a CAC a její dcera Quena Bistkupstwo získala poslední CAJC pro udělení titulu Junior Ch Slovenska - gratulujeme paní majitelce! Rozhodčí pan Matyáš ze Slovenska
  • 17. 09. 2020
    CACIB Nitra: Další dva šampionáty pro naši CHS - den první se vydařil naší Lovce, kdy získala CAC, CACIB a BOS od rozhodčího pana Vojteka a tímto splnila podmínky pro udělení titulu nejvyššího C.I.B.P. - to je Mezinárodní Champion krásy a výkonu FCI. Jsme na ni náležitě pyšní. Na výstavě ji doprovázela dcera Quillaia "Gina", která ve třídě mladých získala V1, CAJC a Jun BOB.
  • 12. 09. 2020
    CACT Němčice, Mistrovství ČR: Odeta opět na prvním místě, CACT a Mistr Čech, Lovka 2. místo Res CACT a Ortiga 3. místo. Šest barzojů na startu. Lovka v téměř 7 letech stále dokazuje, že je ve výborné sportovní kondici a lehce poráží mladší soupeře v běhu.
  • 06. 09. 2020
    Mazaný zajíc, CACIL Brno: Další mezinárodní závod s velkým úspěchem: Odeta 1. místo, CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo. Na startu bylo 6 barzojů.
    S novými šampionáty pro Bistkupstwo se roztrhl pytel! Orzech Bistkupstwo dokončil rovnou dva šampionáty na výstavě v Rostocku - nyní je Německý šampion DWZRV a Německý šampion VDH. Moc gratulujeme majitelům a děkujeme z krásnou prezentaci!
  • 23. 08. 2020
    2x MVP Bratislava: první výstavy pro náš odchov - Quena Bistkupstwo získává 2x CAJC a 2x Jun BOB. Gratulujeme majitelce!
  • 15. 08. 2020
    CACT Kozohlody: Excelentní výkon naší Odety jí přinesl nejvyšší ocenění ze závodu - Best in field (nejvyšší bodové ohodnocení ze všech chrtů na závodě), získala také CACT a titul Mistr Čech. Na druhém místě naše běhací seniorka Lovka s Res CACT, 3. místo Ortiga. Na startu bylo 6 barzojů.
  • 02. 08. 2020
    Grand Prix Bratislava: "Bílá tíseň" opět boduje! Lovka 1. místo, CACT, CACIL, Grand Prix winner 2020 - a to byla nejstarším barzojem na startu! Odeta 2. místo Res CACT, Res CACIL, Onga 3. místo Res CACIL, Ortiga 5. místo a Olověnka 8. místo (neměla svůj den)
  • 18. 07. 2020
    MVP Nitra, druhý den, Jenka opět zvítězila a obdržela tituly CAC, CACIB, BOB od slovenské paní rozhodčí Ivety Vojtekové a tím dokončila Grand Ch Slovenska.
  • 17. 07. 2020
    Ve dnech 17. a 18.7. jsme se zúčastnili dvou MVP v Nitře s naší Jenkou, která po oba dny zvítězila a stala se nejkrásnějším barzojem výstavy. V pátek získala CAC, CACIB, BOB a v závěrečných soutěžích BIG-3 od slovenské rozhodčí paní Ludmily Fintorové a dokončila mezinárodní titul C.I.B.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Statistika výstavní sezony 2014

Loňský rok 2014 byl pro naše psy výstavně velmi úspěšný, zkusila jsem tedy udělat statistiku výstavních úspěchů našich psů
V roce 2014 jsme se s našimi psy zúčastnili 21 výstav v 5 evropských státech a naše Hanaczka a Coda si odtud dovezly celkem: 21x CAC, z toho 2x CAC z Evropské výstavy psů 3x CAC ČMKU 2x Národní vítěz 3x BOB 4x CACIB 1x Res BIG, 2x BOS 1 nominaci na Crufts 1x BIS Best of working dog Celkem naše dvě feny dokončily v loňském roce 8 šampionových titulů, celkem z 5 zemí, z toho jeden mezinárodní šampionát. Do sbírky šampionátů Hanaczky přibyly diplomy za šampiona Maďarska, Rakouska a Český Ch. Coda Highlands Heart se stala Polským a Slovenským šampionem, Českým Grand Ch, Šampionem ČMKU a C.I.B a za loňský rok byla oceněna jako TOP-2 barzoj fena CZ, Naše nová veteránka Wolfi (Borscana Wolverine) získala titul Evropský vítěz veteránů Začali jsme také vystavovat naši novou mládež a ti si přivezli ze svých výstavních začátků 2x CAJC a 1x BOJ.