Připravili jsme pro vás krátký článek o tom co najdete když se v historických pramenech budete dívat po barzojích.
  • Slovníček pojmů
    Nevíte co znamená nějaká zkratka? Nerozumíte systému udělování titulů na výstavách? Pomůžeme vám, pokusíme se osvětlit pojmy, které nemusí být každému jasné.
  • 11. 08. 2019
    Neuvěřitelné výsledky a další hattrick pro Bistkupstwo: první tři místa na coursingu v Bělečku! Tentokrát se vytáhla naše Jenka a s velkým bodovým náskokem získala CACT, na 2. místě s Res CACT se umístila Lovka a krásný výkon předvedl Onga Bistkupstwo a umístil se na 3. místě z pěti barzojů na startu. Gratulujeme!
  • 04. 08. 2019
    Svenstavik, Švédsko: Oligarcha "Zarwoe" Bistkupstwo válcuje švédské výstavy! Do své sbírky si pořídil Ex1, SW CAC, Nordic certificate, BOB a BIG-1! Rozhodčí Barbara Ruth Smith (SWE) a Erin Brown z Austrálie. Děkujeme za dobrou prezentaci našeho chovu a gratulujeme majitelům Lykke a Orestovi ke skvělému výsledku!
    Grand prix Bratislava, CACIL coursing: naši barzoji opět potvrdili svoje sportovní kvality a získali další hattrick! 1. místo, CACT, CACIL Odeta, 2.místo Res CACT a Res CACIL Olověnka, 3. místo Lovka a 6. místo Onga Bistkupstwo! Všem gratulujeme!
  • 28. 07. 2019
    Skvělá zpráva přišla z laboratoře Laboklin, Onga Bistkupstwo byl testovaný na Degenrativní myelopatii (DM) s výsledkem N/N - čistý! Všichni naši psi, použití do chovu jsou na tuto dědičnou nemoc testováni!
  • 27. 07. 2019
    Náš švédský chlapec Zarwoe (Oligarcha Bistkupstwo) měl švédskou premiéru na prestižní výstavě Borzoi Ringen s výbornými výsledky V1, Certifikát kvality a BIM Unghund. Posuzovala paní Maja Cosic, chovatelka barzojů z Chorvatska. Gratulujeme majitelům Lykke a Orestovi!
  • 20. 07. 2019
    CAC Hunnstetten, Německo: JCh Orzech Bistkupstwo opět dokázal svoje show kvality na další výstavě s 27 barzoji v kruhu. Od rozhodčího Marco Sistermann (DE) získal tituly Ex1, CAC, Nejlepší pes a BOB! V soutěži o BIG získal druhé místo! Gratulujeme majitelům Marii a Heinzovi!
  • 07. 07. 2019
    Mezinárodní výstava v polské Wisle: Olověnka získala druhý CWC a Res CACIB od rozhodčího T. Borkowski. Nyní jí chybí poslední polský CWC pro udělení titulu Polský champion, stejně jako u slovenského a českého šampionátu.
  • 22. 06. 2019
    Evropské mistrovství v coursingu, Estonsko: s našimi odchovy jsme reprezentovali Českou republiku s vynikajícími výsledky - Odeta 2. místo, Res CACIL, Estonian LC certificate, Lovka 7. místo, Olověnka 13. místo, Ortiga 21. místo a Lidunka za Polsko 29. místo. Na startu bylo 39 nominovaných fen z celé Evropy. Gratulujeme a děkujeme všem za vynikající prezentaci.
  • 25. 05. 2019
    Speciální výstava chrtů Konopiště: Naše Jenka, Olověnka Bistkupstwo, zopakovala obrovský úspěch své maminky Lovky z r. 2016 a na této prestižní výstavě dobyla tituly CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB a BIS-2! Odetka v silně obsazené mezitřídě získala krásné 2. místo a Res CAC. Jsme na obě děvčata samozřejmě náležitě pyšní! Posuzovala paní Nina Neswadba z Rakouska.
  • 20. 05. 2019
    S velkou radostí oznamujeme, že 5 našich fenek bylo nominováno na Evropský coursing v Estonsku: Lovka a její dcery Olověnka, Ortiga a Odeta budou bojovat za Českou republiku a Lidunka za Polsko. Držte nám palce!
  • 12. 05. 2019
    CACT Velká Dobrá - Na národním coursingu byla přední místa opět připravena pro naše závodnice! Ortiga tentokrát 1. místo CACT, Lovka 2. místo a Res CACT a Jenka 4- místo na svém teprve druhém závodě. 8 barzojů na startu.
  • 03. 05. 2019
    Národní výstava Jelesnie, Polsko: Olověnka Bistkupstwo V1, CWC, Nejlepší fena, BOS; Odeta Bistkupstwo V1, CWC; Onga Bistkupstwo V1, CWC. Rozhodčí pan Andrzej Szutkiewicz, PL
  • 28. 04. 2019
    Gold rabbit trophy Pardubice: naše skvělá Lovka a její potomci opět dokázali, že na coursingovém poli jsou více jak doma - excelentní výkon Odety, která kromě CACT a CACIL porazila všechny přítomné chrty a získala titul Best in field, krásné 2.místo Res CACT a Res CACIL pro Ortigu a 3. pro Lovku, výborné umístění pro Odeszu na 6. místě, první závod Olověnky s 8. místem a Ongy na 12. místě s Res CACT. To vše s účastí 17 barzojů!