Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Borscana Wolverine

European veteran winner 2014. Polský Champion, Český Champion a Slovenský Champion krásy // Chovná fena
výstavaoceněnírozhodčí
2014-10-24
European dog show Brno
Ex 1, Best of veteran, European veteran winner 2014
třída veteran
Vlastislav Vojtek (SK)
2012-06-09
Oblastní výstava v Náměšti na Hané
Ex1, Winner of class, Regional winner
třída open
Olga Dolejšová, CZ
2011-05-15
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 1, CAC
třída Champion
Gerard Jipping (NL)
2010-11-21
CACIB Zagreb (CRO)
Excellent 1, CAC
třída Champion
Vidor Ježek (CRO)
2010-11-20
CACIB Zagreb (CRO)
Excellent 1, CAC
třída Champion
Darko Petreski (CRO)
2010-11-19
Special sighound show Zagreb (CRO)
Excellent 3
třída Champion
Jean Jacques Dupas (FR)
2010-08-28
CACIB Mladá Boleslav
Excellent 1, CAC
třída Champion
Guniš (SK)
2010-05-16
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 2, Res CAC
třída Champion
Silva Zefferino José V. Cardosa da (PT)
2010-05-15
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 2, Res CAC
třída Champion
Korózs András (HU)
2010-05-02
CAC Banská Bystrica (SK)
Excellent 2, Res CAC
třída Champion
Jan Ryk (PL)
2010-04-24
CACIB České Budějovice (CZ)
Excellent 2, Res CAC
třída Champion
Dubravka Reicher (CRO)
2010-02-21
East Cup Prešov (SK)
Ex1, CAC, CACIB, East Winner 2010
třída Champion
Luis Catalan (Portugal)
2009-11-07
CACIB Praha (CZ)
Excellent 1, CAC, Res CACIB - CZ Champion
třída Champion
Vlastimila Ronovská (CZ)
2009-08-15
Club show KCHCH Přívrat (CZ)
Excellent 1, CAC
třída Champion
Hana Petrusová (CZ)
2009-08-09
Club show Mojmírovce (SK)
Excellent 3
třída Champion
Bitte Ahrens (IT)
2009-08-08
Eurosighound Mojmírovce (SK)
Excellent 1, CAC, SK Champion
třída champion
Olga Kosareva (RUS)
2008-05-24
CACIB Litoměřice (CZ)
Excellent 2, Res CAC
třída Open
Antonín Mudra (CZ)
2008-05-18
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 3
třída Open
Elmar Sistermann (D)
2008-05-17
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 1, CAC
třída Open
Lotte Jorgensen (DK)
2008-05-16
Special Bratislava (SK)
Excellent 1, CAC, Best female2
třída Open
Malo Alcrudo Rafael (ESP)
2008-04-20
CAC Czestochowa (PL)
Excellent 1, CWC, Best female, BOB - PL Champion
třída Open
Elzbieta Chwalibók (PL)
2008-04-12
CAC Ostrava (CZ)
Excellent 1, CAC
třída Open
František Bouček (CZ)
2008-03-30
CAC Nitra (SK)
Excellent 1, CAC
třída Open
Laszlo Erdés (HU)
2008-02-09
CACIB Brno (CZ)
V1, CAC, Res CACIB
třída Intermediate
Věra Sosnová (CZ)
2008-01-17
CACIB Trenčín (SK)
Excellent 3
třída Intermediate
Petr Řehánek (CZ)
2007-12-01
CAC Nowa Ruda (PL)
Excellent 1, CWC
třída Intermediate
Petr Řehánek (CZ)
2007-10-07
CAC Rybnik (PL)
Excellent 1
třída Intermediate
Ewa Pyrchala (PL)
2007-09-29
CACIB Wroclaw (PL)
Excellent 1, CWC
třída Intermediate
Maciej Lipiec (PL)
2007-08-18
CACIB Bratislava (SK)
Excellent 3
třída Intermediate
Kenneth Edh (SW)
2007-08-17
Special Bratislava (SK)
Excellent 2, Res CAC
třída Intermediate
Marina Ostrovskaya (RUS)
2007-04-14
CAC Ostrava (CZ)
Excellent 2
třída Junior
Štefan Štefík (SVK)
2007-03-14
CACIB Katowice (PL)
Ex1, Junior winner, Best junior
třída Junior
Cristian Vantu (ROM)
2006-11-04
Special Nitra (SK)
VN1, BIS1 puppy
třída Puppy
Arne Foss (NOR)