Externí fotogalerie

 • 10. 09. 2023
  Na MVP v Olomouci nás reprezentovali hned tři barzojové. Od velmi přísného rozhodčího z Irska Ralph Dunne jsme obdrželi pěkné výsledky: Onga Výborná 3 ve tř. šampionů, Sirael Výborná 1, CAC z mezitřídy a naše Toyen V1, CAJC, BOJ a CACIB-Junior ve třídě mladých.
 • 02. 07. 2023
  NVP Klatovy: Na této výstavě se v kruhu tř. mladých spolu setkaly dvě sestry - Sirael a Solověnka. Obě byly oceněny rozhodčím T. Kučerou známkou výborná a Sirael si jako bonus odvezla tituly CACJ, BOJ a BIG II-Junior a dokončila titul Junior Champion CZ. Moc gratulujeme!
 • 11. 06. 2023
  2x CACIB Umag, Chorvatsko: Naše mladá Sirael Bistkupstwo se vydala k moři na dvě výstavy a vrátila se s výsledky: 2x V1, 2x CAC, Res CACIB. Rozhodčí Claudio de Giuilany (IT) a Dubravko Markovič (CRO).
 • 04. 06. 2023
  Národní výstava Jelenia Gora (PL): Sirael Bistkupstwo - Junior winner, Best of juniors, BOS a nový Polský junior champion! Moc gratulujeme Sirince i její majitelce Lence!
 • 28. 05. 2023
  CACIB Litoměřice, rozhodčí Veronika Šiklová: Sirael Bistkupstwo se opět perfektně předvedla a získala Excelent 1 /2, CAJC, CACIB-junior a BOJ. Tímto splnila podmínky pro udělení mezinárodního titulu C.I.B.-junior. Majitelce Lence děkujeme za výbornou prezentaci a gratulujeme!
 • 05. 05. 2023
  Babimost (PL) a Mladá Boleslav: Naše mladá Sirael Bistkupstwo válí na výstavách! Ze dvou výstav z Polska si dovezla 2x CAJC, 2x Best Junior, CACIB-Jun, BOS a BOB. A na klubové výstavě získala výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých v konkurenci 4 mladých fen. Majitelce Lence moc gratulujeme!
 • 29. 04. 2023
  Středoevropská výstava psů na Konopišti - naše mladá Toyen poprve na opravdové velké výstavě. V silně obsazené třídě mladých získala krásný posudek a známku Výborná 3, hned za naší bílou Sirael Bistkupstwo. Ve třídě bylo přítomných 6 feneček a posuzoval Bart Scheerens z Belgie.
 • 10. 09. 2022
  Po delší době jsme zavítali s našimi barzoji na výstavu, tentokrát na klubovku. Sirael Bistkupstwo, poprve ve tř.dorostu vyhrála třídu s velmi nadějnou 1 a stala se nejlepším dorostencem. Naše Gina (Quillaia) získala ve třídě čestné Výborná 1 a Odeta ve tř. pracovní V1, CAC, Nejlepší fena a BOB! Odeta splnila podmínky pro Klubového Ch. Na výstavě bylo přítomných 44 barzojů, posuzoval pan Fr. Bouček. Gratulujeme majitelům!