Externí fotogalerie

• 24. 10. 2021
    Evropský coursingový šampionát v Ronostrand, Nizozemsko: tento závod byl pro naši Lovku rozlučkový s její sportovní kariérou, protože na konci roku oslaví 8 let a dle nových pravidel již nemůže závodit. Lovka se stala na tomto závodě žijící legendou, kterou poznávali a chválili lidé z celé Evropy, byla také nejstarším barzojem, který se zúčastnil této celoevropské sportovní akce. Nevedla si vůbec špatně, doběhla na krásné 18.místo z 32 běžících fen. Její dcera Ortiga zaujala 23. místo.
  • 11. 09. 2021
    Na mezinárodním coursingu v Galantě překvapivě vyběhala první místo naše Lovka, která byla nejstarším chrtem startujícím v tomto závodě! Lovenka získala CACT a CACIL a hned na druhém místě za ní se umístila její dcera Ortiga Biskupstwo s tituly Res CACT a Res CACIL a navíc získala titul Vítěz pro krásu a výkon Slovenska 2021. Jsme na naše závodnice náležití pyšní!
  • 15. 08. 2021
    Speciální výstava Mojmírovce (SK): Quillaia "Gina" V3 v mezitřídě, jeji sestra Quena V2, Res CAC, Ortiga v pracovní třídě opět V1, CAC a Olověnka V3 ve třídě šampionů. Posuzovala Marion Marpe z Německa.
  • 01. 08. 2021
    CACIL Velká Dobrá - upršený nominační coursing a napadení Tigy soupeřem... Nakonec ale vše dobře dopadlo: Ortiga Bistkupstwo 2. místo, CACT, CACIL, Mistr Čech; Lovka Bistkupstwo jako nejstarší barzoj vyběhala 4. místo s bodovou ztrátou od prvního místa pouze 3 body! Na startu bylo 11 barzojů.
  • 25. 07. 2021
    Slavnostní vyhlášení soutěže V4 CUP 2020, kde barzojky z naší CHS opět zaujaly první místa! Ortiga Bistkupstwo 1. misto, V4 CUP Winner! Odeta 3. místo, Lovka 4. místo a Olověnka 5. místo. Jsme na naše závodnice patřičně hrdí.
    Grand Prix Cup Bratislava: Ortiga Bistkupstwo 2. místo, Res CACT, CACIL, Lovka Bistkupstwo 3. místo Res CACIL. Lovka nám udělala velkou radost, když ze 7 zúčastněných fen se jako nejstarší umístila na předním místě.
  • 26. 06. 2021
    Mazaný zajíc Vranov: Ortiga 2. místo Res CACT, Odesza 3. místo z 6 fen na startu.
  • 20. 09. 2020
    CACIL Vysočany - pravděpodobně poslední letošní závod dopadl pro naše bílé holčičky výborně: Odeta 1. místo CACIL, CACT, Ortiga 2. místo Res CACIL, Res CACT, Lovka 4. místo a Pestrota 6. místo z 9 barzojů mix na startu. Všem gratulujeme!
  • 12. 09. 2020
    CACT Němčice, Mistrovství ČR: Odeta opět na prvním místě, CACT a Mistr Čech, Lovka 2. místo Res CACT a Ortiga 3. místo. Šest barzojů na startu. Lovka v téměř 7 letech stále dokazuje, že je ve výborné sportovní kondici a lehce poráží mladší soupeře v běhu.
  • 15. 08. 2020
    CACT Kozohlody: Excelentní výkon naší Odety jí přinesl nejvyšší ocenění ze závodu - Best in field (nejvyšší bodové ohodnocení ze všech chrtů na závodě), získala také CACT a titul Mistr Čech. Na druhém místě naše běhací seniorka Lovka s Res CACT, 3. místo Ortiga. Na startu bylo 6 barzojů.

Výsledky vyhledávání

původní obsah této stránky najdete pod výsledky

Ortiga Bistkupstwo

Maďarský šampion, Český šampion práce, Vítěz Krásy a výkon SK 2021, Mistr Čech 2021, Vítěz V4 Cup 2020, CACIL, CACT, Mistr ČR 2019, Res CACT, Res CACIL, coursingová licence, BOB, CACIB, Res CACIB,CAC, Res CAC