Externí fotogalerie

• 22. 06. 2019
    Evropské mistrovství v coursingu, Estonsko: s našimi odchovy jsme reprezentovali Českou republiku s vynikajícími výsledky - Odeta 2. místo, Res CACIL, Estonian LC certificate, Lovka 7. místo, Olověnka 13. místo, Ortiga 21. místo a Lidunka za Polsko 29. místo. Na startu bylo 39 nominovaných fen z celé Evropy. Gratulujeme a děkujeme všem za vynikající prezentaci.
  • 23. 06. 2018
    EU coursing v Dánsku: Lovka obsadila hezké 17. místo a Lidunka 24. místo z 35 běžících fen z celé Evropy.
  • 18. 06. 2016
    Velké pole, SK, Mistrovství Evropy v coursingu 2016: Naše výprava na vrcholové mistrovství v coursingu dopadla více než dobře! Tři naše feny se umístily v první polovině ze 44 závodnic z celé Evropy! JCh, CH Lovka Bistkupstwo 5. místo! Lesněnka Bistkupstwo 10. místo! Lidunka Bistkupstwo 20. místo, Křídlovka 38. místo
  • 30. 04. 2016
    CACIL coursing v Moszna, Polsko: ze zúčastněných 19 barzojů se barzojové za našeho chovu krásně prezentovali a obsadili: 12.místo Křídlovka, 9. místo Lidunka, 8. místo Lovka, 6. místo Jurajskij a 5. místo Lesněnka.
  • 24. 10. 2015
    Mezinárodní coursing v Polsku, Napoleonow: z přítomných 17 barzojů na startu obsadila Lovka 6. místo, Karin 9. místo, Lidunka 13. a Hany 16. místo