sourozenci: vrh L Bistkupstwo

Lidunka ve zprávách

• 23. 06. 2018
    EU coursing v Dánsku: Lovka obsadila hezké 17. místo a Lidunka 24. místo z 35 běžících fen z celé Evropy.
  • 27. 05. 2017
    CACIL Varšava, Polsko - Lidunka Bistkupstwo získala první místo, CACT a CACIL ze šesti barzojů - mix. Gratulujeme!
  • 10. 05. 2017
    Z důvodů technických problémů byly chybně spočítány body na coursingu v Kladrubech. Po přepočítání se Lovka posunula na první místo, CACIL a CACT a Lidunka na 5. místo. Lovce gratulujeme, tento rok je opravdu cursingová hvězda!
  • 07. 05. 2017
    Gold Rabbit Trophy, Kladruby-Kolesa: Na CACILovém závodě v silném obsazení vyběhala Lovka krásné druhé místo, Res CACT a Res CACIL. Na šestém místě byla Lidunka, na sedmém Křídlovka a devátá se umístila Lesněnka. Celkem běželo 10 fen
  • 11. 12. 2016
    Nový šampionový titul pro Bistkupstwo: Lidunka se stala šampionem Polska. Gratulujeme rodině Kuczyńských z Polska!
  • 22. 10. 2016
    Napoleonow, Polsko: Krásný závod, který po malých peripetiích s ruskými závodníky přinesl našim děvčatům krásná přední místa: Lesněnka 2.místo, RES CACT, Res CACIL, Lovka 3. místo a Lidunka 5.místo ze 14 barzojů!
  • 18. 06. 2016
    Velké pole, SK, Mistrovství Evropy v coursingu 2016: Naše výprava na vrcholové mistrovství v coursingu dopadla více než dobře! Tři naše feny se umístily v první polovině ze 44 závodnic z celé Evropy! JCh, CH Lovka Bistkupstwo 5. místo! Lesněnka Bistkupstwo 10. místo! Lidunka Bistkupstwo 20. místo, Křídlovka 38. místo
  • 25. 05. 2016
    18. června se uskuteční na Slovensku Mistrovství Evropy v coursingu 2016, na které byly za Českou republiku nominovány tři naše feny - Lovka, Lesněnka a Křídlovka. Za Polsko nás budou reprezentovat Lidunka a Jurajskij Bistkupstwo!
  • 30. 04. 2016
    CACIL coursing v Moszna, Polsko: ze zúčastněných 19 barzojů se barzojové za našeho chovu krásně prezentovali a obsadili: 12.místo Křídlovka, 9. místo Lidunka, 8. místo Lovka, 6. místo Jurajskij a 5. místo Lesněnka.
  • 24. 10. 2015
    Mezinárodní coursing v Polsku, Napoleonow: z přítomných 17 barzojů na startu obsadila Lovka 6. místo, Karin 9. místo, Lidunka 13. a Hany 16. místo