sourozenci: vrh A Bistkupstwo

Arsia ve zprávách

  • 05. 07. 2013
    Dnes nás opustila naše poslední žijící barzojka z vrhu A - Arsia "Asha" Bistkupstwo v nedožitých 12 letech. Děkujeme svým holandským přátelům Ank a Rohanovi za jeich péči a lásku, kterou jí po její život věnovali.

Arsia Bistkupstwo

Arsia Bistkupstwo je barzoj, ruský chrt, z chovatelské stanice Bistkupstwo
Arsia Bistkupstwo
Matka: Polly z Palatinu Moravia
Otec: Avanturin
více o původu
Datum narození: 10.7.2001
Chovatel: Bistkupstwo
Majitel: Jo Heller, Vorenoff borzois / Ank van Klooster
http://bistkupstwo.borzoi.cz/archiv008.php
Arsia měla podobný osud jako naše Apunka. Naštěstí zde jsme odhadli velmi brzy, že není vše v pořádku ohledně péče o naši fenku a po cca 2-3 týdnech jsme ji odkoupili zpět a odvezli si ji domů.
Potom o ni projevila zájem paní Jo Heller z holandské chovatelské stanice Vorenoff a Arsinka putovala daleko se svým bratrem Aschtamem a žila spokojeně ve společenství krásných Vorenoff barzojů do té doby, než paní Heller velmi vážně onemocněla a musela jít do nemocnice. V té době ovšem věděla, že musí zajistit péči o své milované barzoje a každému z nich našla novou rodinu. Tak se naše Asha po smrti paní Heller ocitla v novém domově u paní Ank van Klooster. Společnost jí dělá barzojí parta a paní Ank se stala naší blízkou přítelkyní, zatím jen na dálku, ale věříme, že se s ní jednou setkáme a budeme jí moct osobně poděkovat za péči a lásku, kterou Ashe poskytuje.
22.1.2012 - Navštívili jsme Ashu v jejím milujícím domově, při příležitosti odjezdu naší malé Jaidah Bistkupstwo, která teď žije společně se svou tetou v Holandsku